پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۳۹۲۷۲
تاریخ انتشار: ۱۶ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۰:۴۴
معاونت بهره برداری و توسعه آب شرکت آب و فاضلاب شهرستان خوی از کنترل 24 ساعته کمیت و کیفیت و حصول اطمینان از استمرار خدمات درحوزه آب و فاضلاب توسط کشیک نوروزی شرکت آب و فاضلاب خبر داد.

معاونت بهره برداری و توسعه آب شرکت آب و فاضلاب شهرستان خوی از کنترل 24 ساعته کمیت و کیفیت و حصول اطمینان از استمرار خدمات درحوزه آب و فاضلاب توسط کشیک نوروزی شرکت آب و فاضلاب خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری گیتی آنلاین از خوی، ابراهیم اصغرنژاد با اشاره به اینکه امسال نیز همانند سنوات گذشته کشیک های نوروزی از بیست و هشتم اسفند ماه به صورت شبانه روزی در کلیه دستگاههای اجرایی و از جمله شرکت آب و فاضلاب خوی برقرار شد،گفت: این دسته از کشیک ها شامل قسمت های مختلف از جمله بخش های رفع حوادث و امداد، چاهها و مخازن، تصفیه خانه و پایش کیفی، خدمات روسای شهرها، واحد ارتباطات مردمی 122، واحدهای ستادی، نقلیه و دیگر بخش ها بود که توسط مدیر عامل، مسئول کشیک و رده های جانشینی نظارت و کنترل انجام شد.

وی با بیان اینکه مطابق دستورمدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور، امسال کشیک های نوروزی با دقت نظر بیشتری به انجام وظیفه رسید، عنوان کرد:طی این ایام، نیروهای شیفت، ضمن استقرار در اتاق کشیک، کمیت و کیفیت آب شرب مصرفی مشترکین را تمام وقت تحت نظر داشتند.
معاونت بهره برداری و توسعه آب شرکت ادامه داد: درایامی که مردم عزیز در تعطیلات نوروزی به سر میبردند، نیروهای کشیک نوروزی آبفای شهرستان تداوم خدمات آبفا را موجب شدند و خوشبختانه در طول این ایام مشکل خاصی که منجر به وقفه در ارائه خدمات شود نداشتیم.

اصغرنژاد با اذعان به اینکه کشیک نوروزی آبفا تا شب سیزدهم فروردین ماه برقرار بود، بیان کرد: گزارش همکاران مستقر و کارشناسان کشیک به صورت مستمر و به منظور استحضار مدیرعامل شرکت می شد.

وی با بیان اینکه در طول این ایام اکیپ های امدادی و نیروی عملیاتی آماده به خدمت  مستقر در ستاد و ساختمانهای مربوطه  آماده خدمت رسانی بودند، گفت: درراستای خدمت رسانی در مواقع بحرانی، تجهیزاتی از قبیل 2 تانکر آبرسانی سیار، 1 دستگاه واترجت، ، کمپرسور، ژنراتورهای برق اضطراری و دستگاه لجن کش آماده به کاربود.

معاونت بهره برداری و توسعه آب شرکت با اشاره به اینکه کنترل کیفیت آب در این ایام مورد تاکید وزارت نیرو وشرکت مهندسی بود، بیان کرد: برهمین مبنا همکاران ما ضمن استقرارکشیک دردفتر کنترل کیفیت، کنترل کمی و کیفی آب شرب را به صورت مستمر به انجام رساندند.
اصغرنژاد در بخش پایانی سخنانش ضمن تاکید بر حفظ منابع آبی موجود اظهارداشت: از آنجا که میانگین بارش سال آبی جاری نسبت به میانگین سال گذشته و نسبت به مدت مشابه بلند مدت کاهش داشته است انتظار میرود مشترکین با رعایت الگوی مصرف در حفظ منابع آبی بیش از پیش کوشا باشند.

«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: