پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۳۹۲۷۸
تاریخ انتشار: ۱۶ فروردين ۱۴۰۰ - ۲۱:۳۷
رئیس شورای اسلامی شهر خرم آباد :
یکصد و چهل و یکمین جلسه رسمی شورای اسلامی شهر خرم آباد به بهانه کرونا غیر علنی برگزار شد تا از ورود خبرنگاران به صحن شورا جلوگیری کنند .
در این جلسه غیر علنی که به ریاست رستم کوشکی برگزار شد، محمد شریفی مقدم شهردار خرم آباد به روال دو ماه گذشته به دعوت شورای شهر بی اعتنایی نمود و در جلسه حضور نیافت این در حالی بود که می بایست گزارش عملکرد یکساله را به صحن شورای شهر ارائه دهد .

  رستم کوشکی در نهایت سعه صدر بیان داشت : دلیل نیامدن شهردار را به جلسات شورا متوجه نشده ام ، امروز قرار بود گزارش یکساله ای از عملکرد شهرداری ارائه دهد و بنده نیز متعاقب آن، گزارشی تمام و کمال از عملکرد شورا در اختیار اصحاب رسانه قرار دهم ، اگر معاونین شهردار هر کدام گزارش عملکرد را به همراه دارند بیان کنند .

رئیس شورای اسلامی شهر خرم آباد پس از جواب منفی علیرضا صادقی و داریوش بارانی معاونین شهردار خرم آباد به جلسه رسمیت داد و گفت : سال نو و اعیاد شعبانیه را به محضر تمام مردم شریف ایران و بویژه مردم فهیم خرم آباد تبریک و تهنیت عرض میکنم و امیدوار و دعاگو هستیم در سال و قرن جدید سایه شوم کرونا از تمام جهان رخت بربندد .

رستم کوشکی با تبریک هفته سربازان گمنام امام زمان (عج) به نیروهای امنیتی و اطلاعاتی، افزود: آرزوی سلامتی و عاقبت بخیری برای این عزیزان سختکوش و همیشه در صحنه را دارم که واقعا نام سربازان گمنام امام زمان (عج) برازنده وجود این سروران تلاشگر بی نام و نشان است .

چهره فرهنگی و دانشگاهی شورای اسلامی شهر خرم آباد با ورود به موضوع حساس انتخابات پیش رو ، اظهار داشت: با توجه به موقعیت خاص کشور عزیزمان در منطقه و حساسیت دشمنان این مرز و بوم، بر خود واجب می دانم از طرف همکارانم در شورا از مردم شریف و فهیم ایران اسلامی تقاضا داشته در سرنوشت خودشان که مهمترین و اساسی ترین کار است شرکت کنند و بار دیگر افتخاراتی به افتخارات کشورمان بیافزایند .

رستم کوشکی به انتخابات شورای شهر خرم آباد نیز گریزی زد : همه ما از این مجموعه و از بدنه شورای اسلامی شهر هستیم و لازم است با تلاش و کوشش شرایطی ایجاد نمائیم که این چند ماه باقی مانده با قلم و قدم یکسری کارهای بزرگی رقم بزنیم تا پایه و اساسی شوند برای شورای دور بعد و مردم نیز امیدوارانه دست به دست هم داده و افرادی شایسته، توانمند و دلسوز را انتخاب و جایگزین ما کنند .

 مرد عرصه علم و سیاست اذعان داشت: بر اساس جایگاه اجتماعی و خانوادگی اعضای دور پنجم، مردم امیدوار بودند کارهای بزرگی در این دور رقم بخورد ولی متاسفانه با توجه به عوامل بسیاری که حاکم بر جهان و کشور و بخصوص استان لرستان بود نتوانستم آنچه در شان این مردم قدرشناس بود ارائه دهیم .

رئیس شورای اسلامی شهر خرم آباد تصریح کرد: در این چند ماه که به عنوان ریاست شورا خدمتگزار مردم بوده ام  نهایت همکاری را با شهرداری داشته و هیچ گونه پیشنهادی از شهرداری به صحن شورا ارائه نشده که کوچکترین تعلل و کوتاهی در آن داشته باشیم .


رستم کوشکی در جواب انتقاد و گلایه همکاران فرهنگی در آموزش و پرورش صادقانه گفت: مدت ۸ سال است که خدمتگزار مردم در شورا هستم و با تلاش فراوان پیشنهاد داده ام زمین های مهستان جهت مسکن فرهنگیان در اختیار همکاران فرهنگی قرار گیرد، زیرا معتقدم اگر اینکار تحقق پیدا کند علاوه بر صاحب خانه شدن همکاران فرهنگی ام در آموزش و پرورش،  مشاغل بسیاری از قبیل بنا، کارگر، معمار، نقاش، مصالح و آهن فروش و .. .. مشغول می شوند و کسب و کار اکثریت مردم رونق خواهد گرفت، اما عده ای با هدف تفرقه، بیان کرده اند رستم کوشکی اجازه نمی دهد این کار صورت بگیرد و سنگ اندازی می کند در حالی که خود بانی این امر خیر بوده و هنوز پرونده را جهت امضاء پایانی به بنده ارائه نداده و گفته اند باید بررسی بیشتری صورت دهیم .

با تجربه ترین عضو دور پنجم شورای شهر خرم آباد که تجربه دور چهارم را نیز در کارنامه خود دارد، ضمن تقدیر و تشکر از مدیران شهرداری که توانستند در روزهای پایانی سال حقوق کارگران را پرداخت کنند، توصیه هایی نیز داشت : به فصل گرما نزدیک می شویم و تقاضا دارم کارگران فضای سبز را افزایش دهید تا مشکلی در بحث آبیاری و نگهداشت فضای سبز بوجود نیاید، بهداشت شهری رعایت و زباله ها به موقع جابجا شوند زیرا اگر یکساعت دیرتر به نظافت شهر توجه گردد در اثر گرما بوی تعفن زباله، فضای شهر را فرا می گیرد .

خبرنگار: مریم‌نظری 

«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: