پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۳۹۲۸۱
تاریخ انتشار: ۱۷ فروردين ۱۴۰۰ - ۰۹:۳۸
در این دیدار درخصوص بررسی و حل مشکلات حوزه آب بخش صفائیه ، نحوه تأمین و توزیع آب شرب و طرح‌ها و پروژه‌های آبرسانی بحث و تبادل نظر شد.

در این دیدار درخصوص بررسی و حل مشکلات حوزه آب بخش صفائیه ، نحوه تأمین و توزیع آب شرب و طرح‌ها و پروژه‌های آبرسانی بحث و تبادل نظر شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب شهرستان خوی ؛ این دیدار در دفتر بخشدار صفائیه با حضورمدیرعامل شرکت و رئیس اداره آب و فاضلاب زرآباد برگزار شد.

در ابتدای این نشست رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهرستان خوی  ضمن ارائه گزارش جامعی از اقدامات، فعالیتها و روند پروژه های در حال اجرای بخش صفائیه افزود: در جهت جلب خدمات رسانی به جامعه زحمتکش شهری و روستایی بخش صفائیه افتخاری بس عظیم برای ما بوده که مجموعه شرکت آب و فاضلاب با تمام توان رضایت مشترکین از هیچ تلاشی دریغ نمی کند.

سلطانی به وضعیت تامین و توزیع آب شرب و بهداشتی در بخش صفائیه اشاره کرد و افزود : خوشبختانه مشکلی از جهت کمبود آب چه در بخش شهری و چه در بخش روستایی نداریم و روند آبرسانی پایدار در حال انجام است .

وی به اولویت های کاری در این بخش پرداخت و اظهار داشت : ما برنامه های میان مدت و دراز مدت برای این بخش ترسیم کرده ایم که با استعانت از خدواند متعال و همکاری بخشدار محترم اجرا خواهیم کرد.

همچنین در ادامه سنائی بخشدار صفائیه تقدیر و تشکر از تلاشهای بی دریغ مجموعه شرکت آب و فاضلاب در خدمت رسانی و تأمین آب شرب شهر و  روستاهای سطح بخش صفائیه را اعلام کرد و افزود: مردم منطقه مردم قدرشناس بوده که در تمام مدت در حمایت از این نظام و انقلاب در عرصه های مختلف حضور فعال دارند .

بخشدار صفائیه اظهار داشت :بروز خشکسالی های پی در پی و کمبود منابع آبی ، تلاش و دلسوزی همه مردم را می طلبد تا در جهت صرفه جویی و مصرف بهینه آب اهتمام بیشتری داشته باشند . وی افزود بحران کم آبی تنها به وسیله مدیریت مسئولان و برنامه ریزی آنها قابل حل نیست و علاوه بر مصرف بهینه در زمینه آب شرب ، در بخش کشاورزی نیز باید اقدامات موثری در راستای صرفه جویی و جلوگیری از هدر رفت آب انجام شود.

در پایان سنائی بخشدار صفائیه ضمن قدردانی مجدد از تلاشهای مجموعه آب و فاضلاب ، خدمت به مردم این بخش را افتخار بزرگی دانست که نصیب کارکنان خدوم این مجموعه شده است.

«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: