پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۳۹۲۹۰
تاریخ انتشار: ۱۷ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۶:۰۷
محمدباقر نوبخت معاون رییس جمهوری در سفر به سیستان و بلوچستان پنج پروژه عمرانی شامل ساختمان فرمانداری‌های نیمروز و فنوج، مجموعه فرهنگی آموزشی ورزشی بانوان هامون و نیمروز و محور و پل بزرگ افضل‌آباد را به صورت ویدیو کنفرانس افتتاح کرد.
گیتی آنلاین- عملیات ساخت ساختمان فرمانداری نیمروز با یکهزارو ۵۰۰ مترمربع زیربنا در سال ۱۳۹۲ شروع شده که با اعتبار ۳۹ هزارو ۸۳۴ میلیون ریال توسط اداره کل راه و شهرسازی سیستان و بلوچستان به اتمام رسیده است.

مجموعه فرهنگی آموزشی ورزش بانوان شهرستان هامون نیز با یکهزار مترمربع زیربنا در سال ۱۳۹۳ شروع شده که با اعتبار ۱۸ هزارو ۹۳ میلیون ریال توسط اداره کل راه و شهرسازی سیستان و بلوچستان به اتمام رسیده است.

راه ارتباطی و پل فضل آباد با طول پروژه ۲/۳۰۰ کیلومتر در سال ۱۳۹۰ شروع شده که با اعتبار ۹۴هزارو ۱۴۴ میلیون ریال از سوی اداره کل راه و شهرسازی سیستان و بلوچستان اجرا شده است.

عملیات احداث ساختمان فرمانداری فنوج با یکهزارو ۵۹۳ مترمربع زیربنا در سال ۱۳۹۲ شروع شده که اداره کل راه و شهرسازی سیستان و بلوچستان با اعتبار ۵۶ هزارو ۱۱۴ میلیون ریال آن را اجرا و تکمیل کرده است.

مجموعه فرهنگی آموزشی ورزش بانوان نیمروز نیز با یکهزار مترمربع زیربنا در سال ۱۳۹۳ شروع شده و برای اتمکام آن ۱۷ هزارو ۳۴۲ میلیون ریال اعتبار هزینه شده است.

رییس سازمان برنامه و بودجه کشور در ادامه سفر یک روزه از راه آهن زاهدان-خاش و راه آهن خاش- ایرانشهر به صورت هوایی بازدید و در ادامه این سفر از حاشیه شهر زاهدان دیدن خواهد کرد.


«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: