پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۳۹۵۲۵
تاریخ انتشار: ۰۷ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۲:۵۳
مدیر شعب بانک کشاورزی آذربایجان غربی خبر داد؛
مدیر شعب بانک کشاورزی آذربایجان غربی از رشد 12 درصدی پرداخت تسهیلات بانکی بانک کشاورزی این استان طی سال گذشته خبر داد.

به گزارش گیتی آنلاین، احد ایزدیار -مدیر شعب بانک کشاورزی آذربایجان غربی- با اعلام این خبر در ادامه افزود: از این میزان تسهیلات، 91 درصد شامل 22 هزار و 693 میلیارد ریال مربوط به تسهیلات داخل بخش و دو هزار میلیارد ریال تسهیلات در بخش خدماتی و بازرگانی، 267 میلیارد ریال تسهیلات مسکن، 32 میلیارد ریال هم تسهیلات بخش صنعت و معدن بوده است.

ایزدیار با اشاره به اینکه سال گذشته مهمترین اقدام این بانک در زمینه توسعه مکانیزاسیون در بخش کشاورزی آذربایجان غربی بود اظهار داشت: در این زمینه برای یک هزار و 721 مورد به ارزش یک هزار و 441 میلیارد ریال تسهیلات اعتباری پرداخت شده است.

این مقام بانکی آذربایجان غربی تصریح کرد: در این راستا تسهیلات اعتباری برای خرید 726 دستگاه تراکتور به مبلغ 920 میلیارد ریال، 21 دستگاه کمباین به مبلغ حدود یکصد میلیارد ریال و 953 دستگاه ادوات کشاورزی با 376 میلیارد ریال، تجهیز واحدهای تولیدی دام و طیور و ابزیان 12 فقره به مبلغ 43 میلیارد ریال و سایر موارد 9 فقره به ارزش 2 میلیارد ریال پرداخت شده است.

وی با اشاره به اعتبارات صندوق توسعه ملی در سالجاری افزود: در این زمینه 161 فقره با اعتباری بالغ بر 598 میلیارد ریال تسهیلات از این محل واگذار شده است که با توجه به اولویت های بخش کشاورزی استان در بخش گلخانه ها 17 فقره با 265 میلیار ریال مربوط به این بخش بوده است.

مدیر شعب بانک کشاورزی آذربایجان غربی با بیان اینکه طی سال گذشته 25 هزار میلیارد ریال تسهیلات توسط این بانک در آذربایجان غربی پرداخت شد، گفت: به دلیل شیوع ویروس کرونا و محدودیت های ناشی از تحریم های ظالمانه، هم اکنون دو هزار و 600 میلیارد ریال مطالبات غیرجاری وصول نشده داریم که این امر منابع بانکی را در سالجاری در پرداخت تسهیلات اعتباری با محدودیت های جدی مواجه خواهد کرد.

وی اضافه کرد: از کلیه بهره برداران بخش کشاورزی که دارای مطلبات غیر جاری می باشند درخواست می کنیم که با مراجعه به شعب بانک کشاورزی و استفاده از راهکارهای پیش بینی شده نسبت به تعیین تکلیف و یا پرداخت مطالبات معوقه خود اقدام نمایند.

«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:هادی علیزاده
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: