پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۳۹۸۷
تاریخ انتشار: ۱۱ دی ۱۳۹۵ - ۰۹:۰۶
طی 9ماه سال جاری اتفاق افتاد:
تسهیلات پرداختی بانک مسکن در بخش خرید واحدمسکونی طی 9 ماهه سال جاری نسبت به دوره مشابه سال گذشته از نظر مبلغ 81درصد و از نظر تعداد 26 درصد رشد داشت.
بانک مسکن طی 9ماه سال جاری میزان 39هزار و 397 میلیارد ریال به متقاضیان تسهیلات خرید پرداخت کرده است که نسبت به 9ماهه سال گذشته که 21هزار و 734 میلیارد ریال تسهیلات خرید پرداخت شده است معادل 81درصد رشدداشت.
براساس این گزارش، در طی این مدت 93هزارو 995واحد مسکونی با استفاده از تسهیلات خرید بانک مسکن خریداری شده اند که در مقایسه با 9ماهه سال گذشته 26درصد رشد داشته است.
این گزارش حاکی است؛افزایش دامنه شمول استفاده کنندگان از حساب های پس اندازمسکن بانک مسکن،افزایش عمر بنای ساختمان از 7 به 15سال ،پرداخت سقف تسهیلات در شهرهای بالای 200هزار نفر جمعیت به مراکز برخی از استان ها،حذف
شرط خانه اولی برای متقاضیان دریافت تسهیلات صندوق پس انداز مسکن یکم در بافت فرسوده،حذف شرط تعدد ازدواج و تاریخ وقوع عقد در پرداخت تسهیلات خرید و ساخت به زوجین،ایجاد امکان پرداخت دوفقره تسهیلات خرید و یا ساخت واحد مسکونی برروی یک پلاک برای زوجین و تغییر ضریب افزایش اقساط پلکانی جهت کاهش مبلغ اقساط و متعاقب آن کاهش 10درصدی در مبالغ اقساط نسبت به روش پلکانی سالانه از سیاست های تسهیل گر بانک مسکن در روند رشد تسهیلات اعطایی خرید و احداث مسکن به شمار می رود.
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: