پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۴۰۷۵۰
تاریخ انتشار: ۲۱ تير ۱۴۰۰ - ۱۴:۳۵
فرمانده پلیس فرودگاه‌های پلیس پیشگیری ناجا، از کشف 41 کیلو و 500 گرم مواد مخدر از نوع تریاک از دو قاچاقچی سابقه دار در فرودگاه مشهد خبر داد.

گیتی آنلاین-به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ "محسن عقیلی"  با تاکید بر اینکه مقابله با قاچاقچیان مواد مخدر از اولویت‌های ماموریتی پلیس فرودگاه است، گفت: پلیس فرودگاه با استقرار در تمامی مبادی ورودی و خروجی مرزهای هوایی کشور و با بسیج تمامی نیروها، امکانات و تجهیزات برای برخورد با سوداگران این بلای خانمان‌سوز از هیچ اقدامی فروگذار نخواهد کرد.

وی در ادامه افزود: همکارانم در پلیس فرودگاه مشهد موفق به شناسایی دو نفر از قاچاقچیان سابقه دار مواد مخدر استان خراسان رضوی شدند که قصد داشتند مواد مخدر از نوع تریاک را از طریق فرودگاه مشهد به تهران ارسال کنند.

فرمانده پلیس فرودگاه های پلیس پیشگیری ناجا تصریح کرد: با پایش لحظه به لحظه و مشخص شدن زمان حرکت قاچاقچیان، خودروی آن‌ها در مسیر فرودگاه شناسایی و پس از توقیف خودروها مقدار 13 و 28.5 کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک که به طرز ماهرانه ای در مرسولات پستی جاساز شده بون، کشف و ضبط شد.

سرهنگ عقیلی با تقدیر از تلاش، هوشیاری و دقت کارکنان پلیس فرودگاه مشهد خاطر نشان کرد، پرونده درخصوص دو متهم دستگیر شده تشکیل و برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شد.
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: