پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۴۰۷۵۱
تاریخ انتشار: ۲۱ تير ۱۴۰۰ - ۱۴:۴۱
فرماندهی انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: در پی تلاش شبانه روزی کاراگاهان اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی استان و شهرستان خاش باند 4 نفره سارقان زورگیر متلاشی شد.
سردار طاهری در گفتگو با خبرنگار گیتی آنلاین اظهار داشت:در پی تلاش شبانه روزی و رصد اطلاعاتی کاراگاهان اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی استان و شهرستان خاش باند 4 نفره سارقان زورگیر و مسلح شناسایی و منهدم شد.

وی افزود: در این عملیات هوشمندانه ضمن دستگیری 4 عضو این باند، 5 فقره سرقت مسلحانه خودرو کشف شد.

وی تصریح کرد:  در بازرسی از خودروهای  توقیف شده یک قبضه سلاح کلاش و 20 تیر جنگی بکار رفته در سرقت ها نیز کشف شد.

فرمانده انتظامی استان گفت: در اجرای طرح مقابله با قاچاق سوخت و فرآورده های نفتی خارج از عرضه توزیع در استان سیستان و بلوچستان، در سه ماه نخست سال پلیس امنیت اقتصادی و تکاوران انتظامی در شهرستان های استان با انهدام 34 باند سازمان یافته قاچاق سوخت، یک میلیون و  736 هزار و 657 لیتر انواع سوخت قاچاق و خارج از شبکه قانونی توزیع راکشف کردند.

سردار طاهری افزود:  در این راستا تعداد 108 دستگاه خودروی سنگین حامل سوخت قاچاق توقیف و 51  فرد متخلف نیز شناسایی و به مراجع قضائی معرفی شدند.

وی تصریح کرد: در عملیات مقتدرانه تکاوران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان های سراوان و سیب سوران، طی درگیری سنگین مسلحانه با اعضای یک باند حرفه ای قاچاق مواد افیونی، 8 سوداگر مرگ دستگیر و 5 دستگاه خودروی پژو 405 و یک دستگاه وانت تویوتا توقیف شد.

وی ادامه داد:  در این عملیات غرور آفرین ضمن کشف 3 قبضه سلاح کلاش به همراه 71 تیر جنگی در بازرسی از خودرو های توفیفی از قاچاقچیان مقدار 2 تن و 575 کیلو و 878 گرم مواد افیونی کشف شد.

فرمانده انتظامی استان گفت: در عملیات مسلحانه جان برکفان پلیس مبارزه با مواد مخدر استان و شهرستان های" سراوان و ایرانشهر" با اعضای یک باند مسلح قاچاق مواد مخدر در مجموع یک تن و 35 کیلو گرم تریاک کشف شد.

سردار طاهری افزود: در این عملیات علاوه بر کشف مواد افیونی،یک نفر از قاچاقچیان به هلاکت،یک نفر دیگر دستگیر، یک دستگاه سواری پژو 405 از سوداگران توقیف ، یک قبضه سلاح گرم و 31 عدد فشنگ جنگی نیز کشف و ضبط شد.

وی تصریح کرد: همچنین در عملیات مسلحانه جان برکفان پلیس مبارزه با مواد مخدر استان و شهرستان های" سراوان و ایرانشهر" با اعضای یک باند مسلح قاچاق مواد مخدر در مجموع یک تن و 35 کیلو گرم تریاک شد.

وی بیان کرد: در این عملیات علاوه بر کشف مواد مخدر،یک نفر از قاچاقچیان به هلاکت،یک نفر دیگر دستگیر، یک دستگاه سواری پژو 405 از سوداگران توقیف ، یک قبضه سلاح گرم و 31 عدد فشنگ جنگی نیز کشف و ضبط شد.
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: