پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۴۰۸۳۰
تاریخ انتشار: ۲۶ تير ۱۴۰۰ - ۲۱:۱۹
گیتی آنلاین- تعدادی از ورزشکاران و جوانان کشور طی اطلاعیه‌های که در فضای رسانه ای و مجازی کشور منتشر شد از آیت الله ابراهیم رییسی رییس جمهوری منتخب خواستند تا جوانی از جنس ورزش را برای تصدی پست وزارت ورزش و جوانان دولت سیزدهم انتخاب کند.

به گزارش خبرنگار حوزه ورزش پایگاه خبری گیتی آنلاین، تعدادی از ورزشکاران و جوانان کشور طی اطلاعیه ها و نامه های سرگشاده ای که در رسانه ها و فضای مجازی منتشر شده، از آیت الله ابراهیم رییسی رییس جمهوری منتخب خواستند تا جوانی از جنس ورزش را برای تصدی پست وزارت ورزش و جوانان دولت سیزدهم انتخاب کند.

این ورزشکاران و جوانان مطرح کشور در نامه های سرگشاده به رییس جمهوری منتخب با اشاره به لابی گری برخی افراد و جریان ها در داخل مجلس شورای اسلامی و دیگر نهادها برای تحمیل فردی غیرورزشی به آیت الله رییسی جهت تصدی پست وزارت ورزش و جوانان، این رویه را غیرقابل قبول و غیرسازنده اعلام کردند.

دکتر شهرام آهنجان مدير گروه آموزشي تربيت بدني دانشگاه صنعتي امير‌كبير از جمله افرادی است که در بیانیه ها و اطلاعیه های جوانان وزرشکار برای تصدی وزارت ورزش و جوانان دولت سیزدهم به آیت الله رییسی پیشنهاد شده است.

در این بیانیه ها، با اشاره به این موضوع که دکتر شهرام آهنجان دارای دکترای تربیت بدنی(طب ورزشی) از فدراسیون روسیه است و سابقه عضویت در تیم ملی، ریاست کمیته ورزشی پزشکی کنفدراسیون آسیا، عضویت هیات رییسه فدراسیون و مسئول فنی بازی‌های آسیایی گوانگجو و مدیریت تیم ملی در بازی های آسیایی ساحلی مسقط در ورزش سه گانه و همچنین سابقه ریاست دانشکده تربیت بدنی و دبیر کلی اتحادیه انجمن های اسلامی اروپای شرقی را دارد، وی را مناسب‌ترین فرد برای تصدی وزارت وزرش و جوانان معرفی کرده اند.

جوانان و ورزشکاران حامی آیت الله رییسی با اشاره به کنشگری دکتر آهنجان به نفع جریان انقلابی و اصولگرا در مقاطع مختلف و جایگاه هایی که داشته، نقش وی در حمایت از رییس جمهوری منتخب در این دوره از انتخابات را ستودند و وی را پرچم دار جوانان ورزشکار انقلابی حامی آیت الله رییسی اعلام کردند.

گفتنی است دکتر آهنجان کاندیدای میاندوره ای مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس بود که در این دوره از انتخابات ریاست جمهوری از آیت الله رییسی حمایت و کاندیداتوری خود را فضایی برای تبلیغ آرمان ها و شعائر انقلاب اسلامی و اهداف جریان اصولگرایی کرد.

«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: