پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۴۰۸۸۳
تاریخ انتشار: ۲۹ تير ۱۴۰۰ - ۱۰:۴۹
شهرداری خرم آباد کاری کرد کارستان؛
یکصد و پنجاه و دومین جلسه رسمی شورای اسلامی شهر خرم آباد در صحن علنی به ریاست رستم کوشکی برگزار شد .
 
محمد شریفی مقدم پس از انتقادات شدیدالحن از عملکرد نامطلوب آب منطقه ای مبنی بر عدم انجام وظیفه در خصوص لایروبی و تنظیف رودخانه خرم رود، به بازپس گیری بسیاری از اراضی شهرداری اشاره و بیان داشت : با پیگیری های تیم مدیریت شهری بویژه واحد حقوقی شهرداری توانستیم اراضی زیادی که حق مسلم تمام شهروندان است از تعداد قلیلی گرفته شود .

وی در ادامه گفت : بیش از ۸ هکتار از اراضی پارک آبشار طلایی بازپس گیری و ۲۱ هزار متر در پارک آزادگان که توسط تعدادی از مالکین طرح دعوی شده بود به شهرداری عودت دادیم .

شهردار مرکز استان تاکید کرد : ۲۴ هزار متر از  شرکت مهستان باز گرفته شد و در همین دوره سند رسمی بنام شهرداری انجام پذیرفت ضمن اینکه یک هکتار دیگر از فردی در بلوار ولایت که ادعای مالکیت داشت، باز پس گیری شد .

محمد شریفی مقدم تصریح کرد: در سنوات گذشته در پارک شاپوری ۱۶۵ قطعه به عنوان معوض به مالکین واگذار کرده بودند که در این دوره با پیگیری هایی که داشتیم ۲۶ قطعه از قطعات معوض بنام شهرداری برگشت داده شد .

وی شفاف بیان داشت : در سال ۱۳۸۳  مقرر گردید از اراضی باغ کشاورزی  ۷۴ هزار متر سهم شهرداری تحویل گردد که در آن برهه از زمان ۱۶۷ متر به شهرداری داده شد و که با پیگیری های فراوان ۶۵۰۰ متر با محکومیت راه و شهرسازی در محدوده باغ کشاورزی به شهرداری تحویل شد و در اقامه دعوی دیگر راه و شهرسازی ۶ هکتار خالص مسکونی بابت اراضی مسکن مهر در حق شهرداری محکوم گردید.

شهردار خرم آباد بیان داشت : ۲ باب مغازه بارفروشی از اموال از دست رفته، سند بنام شهرداری شد ؛ سند تک برگ زمینی با متراژ ۱۷ هزار متر و با کاربری فضای سبز در محله اسبستان بنام شهرداری صادر گردید ‌.

محمد شریفی مقدم مجموع اراضی پس گرفته شده را ۲۲۳ هزار متر به ارزش هزاران میلیارد تومان برشمرد و خاطرنشان ساخت: از پیگیری ها و زحمات دلسوزانه مدیرکل محترم دادگستری استان و شهرستان خرم آباد ، دادستان محترم، ریاست شعبه هشتم حقوقی، قضات شریف شعبه دوم دادگاه تجدید نظر استان، مدیر محترم حفاظت اطلاعات دادگستری لرستان، مدیران دستگاه های امنیتی و نظارتی ، استاندار محترم، معاونت محترم امور عمرانی استانداری لرستان، اعضای شورای اسلامی شهر، عباس گرمه ای معاونت توسعه منابع انسانی شهرداری و مرتضی فراشی مشاور شهردار و کارکنان حقوقی که در بازپس گیری اراضی متعلق به شهرداری و جلوگیری از تضییع حقوق آن ما را یاری دادند نهایت تقدیر و تشکر را داریم .

بازپس گیری ۲۲۳ هزار متر از اراضی متعلق به شهرداری به ارزش هزاران میلیارد تومان تاکنون در شهرداری خرم آباد نه تنها کم سابقه بلکه بی سابقه بوده  و ما نیز آرزوی توفیق روزافزون برای محمد شریفی مقدم شهردار خرم آباد و عواملی که در این رابطه دخیل بودند، داریم. 

خبرنگار: مریم نظری
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: