پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۴۰۸۸۴
تاریخ انتشار: ۲۹ تير ۱۴۰۰ - ۱۱:۵۰
اردوی آموزشی _ زیارتی ۸ محله حاشیه نشین خرم آباد با پیشگامی تحول اجتماعی قرارگاه فرهنگی صاحب الامر (عج) لرستان برگزار شد.

 یاسر بسطامی مسئول تحول اجتماعی قرارگاه فرهنگی صاحب الامر (عج) لرستان و برگزار کننده اردوی فوق عنوان کرد : این دوره بنا بر تقویت پایه های تشکیلات محوری با سرفصل های کارتشکیلاتی و محله محوری در محلات فلک الدین، علی آباد، پاچنار، اسدآبادی، گل سفید، ماسور، پشته حسین آباد و دره گرم طی ۴ روز در مشهد مقدس برگزار شد . 

وی افزود : در این دوره ۱۴۱ نفر از اعضای شورای تحول و تعالی محلات و فعالین فرهنگی و اجتماعی محلات هدف تحول اجتماعی همراه با تعدادی از خانواده‌های محترمشان حضور داشتند که با ۳ کلاس فشرده و حضور اساتید برجسته بنیاد خاتم الاوصیا (ص) انجام پذیرفت.

 مسئول تحول اجتماعی قرارگاه فرهنگی صاحب الامر (عج) لرستان اذعان داشت: یکی از اهداف این سفر ایجاد بستر اخوت و برادری مابین افراد هدف و از طرفی بهره‌گیری محتوایی و معنوی بود که بحمدالله با نظرسنجی و عنوان نظرات حاضرین در این دوره تا حد مقبولی این مهم میسر شد. 

وی با بیان اینکه حضور غالب برادران و خواهران جوان و مشتاق در این دوره متفاوت و انگیزشی بود، یادآور شد: برای افراد حاضر در این دوره گواهی حضور صادر می شود.

مسئول برگزاری این اردوی آموزشی _ زیارتی ابراز داشت : از همکاری و عنایت ویژه بنیاد خاتم الاوصیا (ص) و عوامل و رابطین محلات اشاره شده ممنون و سپاسگزاریم . 

یاسر بسطامی با اشاره به اینکه هدف مجموعه تحول اجتماعی قرارگاه فرهنگی صاحب الامر (عج) کمک در مسیر تسهیل و رفع مشکلات مناطق حاشیه نشین است، در خاتمه خاطرنشان ساخت: با عنایت به منویات مقام معظم رهبری و آنچه که تکلیف اخلاقی و شرعی ماست در میدان عمل می مانیم و با رویکرد اخوت و برادری، پرتلاش و با شوق به عنایت و رضایتمندی حضرت ولی عصر (روحی فدا) مسیر خدمتگزاری به همشهریان برای تقویت و تحقق حکومت اسلامی را ادامه خواهیم داد .

خبرنگار: مریم نظری
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: