پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۴۰۸۸۵
تاریخ انتشار: ۲۹ تير ۱۴۰۰ - ۱۲:۳۲
مسئول قرارگاه جهادی عمار گفت:700 بسته معیشتی بین نیازمندان تربت جام به مناسبت عید قربان غدیر توزیع می شود.
محمدرضا جمالی  در حاشیه توزیع بسته‌های معیشتی به مناسبت دهه امامت و ولایت در تربت جام گفت : در راستای اجرای سلسله رزمایش‌های کمک مومنانه و به مناسبت عید سعید قربان  وغدیر تعداد 700 بسته معیشتی مواد غذایی توزیع بین نیازمندان تربت جامی  توزیع می‌شود.

او افزود: بسته‌های معیشتی با کمک‌ ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) تهیه شده که در این دهه در بین افراد نیازمند و آسیب پذیر شهرستان تربت جام  توزیع خواهد شد.

مسئول قرارگاه جهادی عمار کانون هنر واندیشه  تصریح کرد: کمک به اقشار آسیب دیده و نیازمند در این ایام یک وظیفه شرعی و اخلاقی است که با تاکید مقام معظم رهبری مبنی بر مواسات اجتماعی و کمک مومنانه این طرح پررنگ‌تر از سال گذشته اجرا می شود.


جمالی افزود:قرارگاه جهادی عمار در چندین مرحله از سال گذشته تا کنون بیش از ششصد میلیون ریال کمک معیشتی با کمک  نهادها، خیرین و مردم منطقه در بین خانواده‌های آسیب پذیر توزیع کرده است.

همچنین در ادامه امام جمعه تربت جام افزود: فرهنگ جهادی بایستی در همه عرصه های انقلاب اسلامی زنده نگه داشته شود و فرهنگ به استقلال اندیشیدن، و برون رفت از مشکلات و فشار های اقتصادی و توانمند شدن در برابر دشمنان و امید و نشاط و آینده روشن ، در گرو کار جهادی و فرهنگ جهاد است.

حجت السلام معتمدی فر ‌گفت:به حمدالله در تمام  مسائل بخصوص مواسات وهمدلی قرارگاه  مردمی و جهادی عمار باقوت و استمرار  در این برهه زمان وارد عرصه شدند انشاالله که بتوانند در این راه موفق باشند.
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:فرزاد رشتی
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: