پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۴۱۳۴۵
تاریخ انتشار: ۲۰ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۴:۲۱
دبیر ستاد امر به معروف استان سیستان و بلوچستان گفت: در اولین روز ماه محرم و دهه احیاء امر به معروف و نهی از منکر، طرح شورا‌های امر به معروف و نهی از منکر طوائف در استان رونمایی می‌شود.

گیتی آنلاین-به نقل از روابط عمومی ستاد امر به معروف و نهی از منکر سیستان و بلوچستان؛ محسن اکبری در نشست خبری با اصحاب رسانه که صبح امروز به مناسبت آغاز دهه احیاء امر به معروف و نهی از منکر برگزار شد گفت: امروز دو فریضه امر به معروف ونهی از منکر در جامعه به فراموشی سپرده شده و مشکلاتی که دیده می‌شود ناشی از این موضوع است.


وی با اشاره به جایگاه نظارت همگانی در جامعه بیان کرد: همه مسئولین و مدیران در هر جایگاهی نیازمند نظارت مردمی هستند و اگر این نظارت‌ها در چارچوب قانون و بر اساس آموزش‌های دیده شده و توسط افراد متخصص صورت بگیرد قطعاً دیگر شاهد مشکلات عدیده در جامعه نخواهیم بود.


وی افزود: در دهه احیاء امر به معروف ونهی از منکر ۳۵ برنامه محوری به مانند برگزاری شورای امر به معروف و نهی از منکر استان، تریبون آزاد مطالبه‌گران با مسئولان، نشست‌های مختلف علمی و تخصصی و آموزشی، تجلیل از فعالان حوزه فریضتین، غبارروبی و عطرافشانی قبور شهدای امر به معروف ونهی از منکر و دیدار با خانواده‌های آنها، سخنرانی با محوریت فریضتین در مساجد و ویژه برنامه‌های متعدد در صداوسیما و رادیو شهری را در دستور کار داریم.


وی اضافه کرد: برای دهه احیاء امر به معروف و نهی از منکر امسال شعار "قیام حسینی، مردم مطالبه‌گر، مسئولان پاسخگو" تعیین شده و دو هشتگ #بی‌تفاوت_نباشم و #همه_مسئولیم نیز درفضای مجازی نشر داده خواهد شد.


شایان ذکر است در پایان مراسم ۱۰ رسانه و خبرنگار برتر و فعال حوزه امر به معروف و نهی از منکر استان با اهدا هدیه و لوح مورد تقدیر قرار گرفتند.

«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: