پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۴۱۵۷۶
تاریخ انتشار: ۰۱ شهريور ۱۴۰۰ - ۰۸:۲۹
عباسی:
برنامه وزیر پیشنهادی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی دکتر بهرام عین اللهی در صحن مجلس شورای اسلامی مورد نقد و بررسی قرارگرفت.


به گزارش نغمه علی بیک زاده خبرنگار گیتی آنلاین علیرضا عباسی در مخالفت با برنامه وزیر پیشنهادی صحبت کرد.

علیرضا عباسی نماینده کرج و فردیس در صحن شورای اسلامی نسبت به مبهم بودن نحوه دستیابی به وضعیت مطلوب اعتراض کرد و گفت: وضع مطلوب را ترسیم و راه رسیدن به وضع مطلوب را مشخص کنید.

وی همچنین با اشاره به سندملی گیاهان دارویی گفت: ما 8000 گیاه در کشور داریم که 2300 گونه از این گیاهان خاصیت دارویی دارند.  وزیر بهداشت درباره درمان به وسیله گیاهان دارویی در برنامه خود اشاره ای نداشته است.

وی همچنین خواستار رسیدگی به علت بدون برونداد بودن فعالیت سرم سازی رازی و انستیتو پاستور در تولید واکسن کرونا شد و گفت باید به این مسئله رسیدگی شود تا مطمئن شویم که ترک فعل صورت گرفته از بابت تعارض منافع اتفاق نیفتاده باشد.

برنامه وزیر درباره پذیرش دانشجوی خارجی و دانشگاه های وزارت بهداشت و تعامل با تشکل های دانشجویی دچار کاستی بود که عباسی از این بابت اعتراض داشت.

 


«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:نغمه علی بیک زاده
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: