پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۴۱۵۸۱
تاریخ انتشار: ۰۱ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۱:۱۴
خضریان:
صحن علنی مجلس این هفته درگیر تایید صلاحیت وزرای پیشنهادی دولت سیزدهم است.


علی خضریان در گفتگو با خبرنگار گیتی آنلاین گفت: احتمالا روز چهار شنبه به صورت سه شیفته صحن فعال باشد و وزرای پیشنهادی دولت تعیین تکلیف می شوند .

وی احتمال داد: تایید صلاحیت وزرای کابینه نهایت تا روز چهارشنبه به نتیجه می رسد.

سخنگوی کمیسیون اصل 90 موافقت و مخالفت نمایندگان با برنامه های پیشنهادی وزرا را  حق مسلم نمایندگان دانست و گفت: این صحیح نیست که هر گاه با برنامه ای مخالفت شد بگویند سهم خواهی شده است و هر وقت موافقت کردیم مطرح کنند که زد و بند اتفاق افتاده است.

خضریان زیرسوال بردن اتفاقات در مجلس و نهادهای مهم کشوری را ظلم به جریان رسانه ای کشور دانست و گفت : به هر حال احتمال دارد در فرصت باقیمانده در برخی موارد رفع شبهه شود و یا در بعضی مسائل رایزنی انجام شود و البته شاید در مواردی هم رفت و آمدهایی با نمایندگان روی نتیجه نهایی تایید صلاحیت ها تاثیر گذار باشد که به هر حال کتمان نمی کنیم که این مورد هم احتمال دارد پیش بیاید.

وی استدلال کرد: درست است که مجلس ، مجلس انقلابی است و در تمام مجالس دوره های قبل هم اکثریت با نمایندگان پاکدست است اما به هر حال در برخی موارد ما با نمایندگانی هم مواجه بوده ایم که پس از دوره نمایندگی تایید صلاحیت نشده اند و این امری غیرممکن نیست.


«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:نغمه علی بیک زاده
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: