پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال مبارک باد      
کد خبر: ۴۱۵۹
تاریخ انتشار: ۱۹ دی ۱۳۹۵ - ۰۷:۵۳
دکتر شوشتری:
گیتی آنلاین - جلسه شورای اداری گروه شرکتهای پدیده، با حضور مدیران و اعضای هیات مدیره این شرکت برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی و بین الملل گروه شرکتهای پدیده ، دکتر محسن شوشتری، مدیرعامل شرکت پدیده ضمن تشکروقدردانی از زحمات مجدانه همه پرسنل، همکاران شرکت در راستای دریافت پایان کار از شهرداری، اظهار کرد: با دریافت پایان کار اولین گام برای امید و رونق به مجموعه پدیده و سهام داران باز گشته است.اگرسازمانی می خواهد پویا باشد باید تمام افراد آن پویا باشند.
وی تصریح کرد: همه باید تلاش کنیم تا مسائل و مشکلات برطرف شود.هرگونه تحولی که در پدیده اتفاق می افتد حاصل تلاش یکایک شماعزیزان است.
شوشتری با اشاره به این که رونق پدیده به پیش نیازهایی در حوزه های مختلف نیاز دارد، اظهار کرد: بايد در تمام امور کارشناسي و تصميم گيري ها منافع سهامداران در نظر گرفته شود و جهت رفع مشکلات آنان با حسن نيت نهايت تلاش بعمل آيد.
وی با تاکید براینکه پدیده به عنوان پایگاه و مکان اشتغال و تفریح مردم باید به محرکی برای جذب سرمایه گذاران تبدیل شود،عنوان کرد: بهره گیری از ظرفیت های پدیده می تواند فرصت های جدید را فراروی بخش گردشگری استان گشوده و آن را متنوع تر کند.
مدیر عامل گروه شرکتهای پدیده نیز تنها راه نجات و برون رفت پدیده از مشکلات و چالش های فراوان آن و بسته شدن پرونده این طرح را منوط به همکاری و مشارکت بیش از پیش مسئولان و سهامداران دانست و گفت: امیدواریم مشکلات پدیده با کمک سایر مسئولان و نمایندگان محترم مردم در مجلس شورای اسلامی رفع شود. البته با برنامه‌ریزی‌های انجام شده انتظار می‌رود که بتوانیم از دغدغه و نگرانی مردم کم کنیم.
وی بیان کرد: درگام بعدی ما راه اندازی کنسرسیوم بانکی را پیگیر هستیم که اگر طرح توجیهی توسط بانک مرکزی تایید شود شهربازی و آکواریوم وادامه شاپینگ را تکمیل خواهیم کرد.

نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: