پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۴۱۶۴۸
تاریخ انتشار: ۰۲ شهريور ۱۴۰۰ - ۲۰:۱۷
زاهدان- مدیر کل ورزش و جوانان سیستان و بلوچستان گفت: همزمان با هفته دولت ۲۷ طرح ورزشی با اعتبار ۶ میلیارد و ۶۴۰ میلیون تومان در این استان افتتاح می‌شود.
گیتی آنلاین-به نقل از  ایرنا ادهم کردزابلی روز دوشنبه در نشست خبری با اصحاب رسانه اظهار داشت: ۱۱ زمین چمن مصنوعی در نیکشهر، زرآباد، دشتیاری، سراوان، هیرمند، نیمروز، سرباز، دلگان و کنارک و ۱۶ خانه ورزش روستایی از مهمترین طرح های هفته دولت در حوزه ورزش و جوانان استان است.

وی ادامه داد: خانه‌های ورزش روستایی با هدف کاهش آسیب‌های اجتماعی، توسعه ورزش روستایی و پرکردن اوقات فراغت جوانان و نوجوانان در روستاها با مشارکت فدراسیون ورزش روستایی و بازی‌های بومی و محلی، ستاد مبارزه با موادمخدر و وزارت ورزش و جوانان کشور ساخته و تجهیز می‌شوند.

مدیر کل ورزش و جوانان سیستان و بلوچستان میز پینگ پنگ، راکت و توپ میز فوتبال دستی، صفحه شطرنج، دارت و تاتامی را از جمله تجهیزات این خانه‌های ورزش روستایی عنوان کرد.

وی ادامه داد: برای تجهیز ۱۶ خانه ورزش روستایی استان ۲۴۰ میلیون تومان و زمین های چمن ۶ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان اعتبار هزینه شده است.

کردزابلی افزود: در سال های گذشته با حمایت دولت و همت خیران زیرساخت های ورزشی بسیار خوبی در این خطه پهناور ایجاد شده به گونه ای که تعداد زمین های چمن ورزشی این استان به ۱۶۰ زمین رسیده است.

«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: