پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۴۱۶۶۳
تاریخ انتشار: ۰۳ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۰:۲۳
فرماندار زبرخان گفت: اولین مرکز خدمات سرپایی کرونا امروز در زبرخان راه اندازی و اولین بیمار پذیرش شد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی گیتی آنلاین از خراسان رضوی، یحیی سلیمانی در نشست خبری با اصحاب رسانه که در محل فرمانداری زبرخان برگزار شد، اظهار کرد: این مرکز ۲۰ تختخوابه با حمایت بخش خصوصی و بسیج احداث شد. که بیماران خدمات اولیه را در این مرکز دریافت خواهند کرد.

فرماندار زبرخان با بیان اين که میزان رعایت دستورالعمل های بهداشتی در زبرخان حدود ۵۰ درصد است. افزود: از ابتدای شیوع ویروس کرونا تا کنون ۱۰۵۵ مورد بستری کرونا داشتیم. که از این تعداد متاسفانه ۱۶۶ مورد فوت شدند. و از ا تعداد فوتی ها ۱۰۰ مورد قطعی و ۶۶ مورد مشکوک بودند.

وی با بیان اين که زبرخان شهری صنعتی است که بیش از ۵ هزار نفر در واحدهای صنعتی مشغول به کار هستند، تاکید کرد: هر روزه افراد زیادی از شهرهای همجوار در حال تردد یه این شهرستان هستند. از این رو ما واکسناسیون کرونا پرسنل و کارکنان شهرک های صنعتی را در دستور کار قرار دادیم.

سلیمانی تصريح کرد: تا کنون بیش از ۲۰۰۰ دز واکسن کرونا جهت کارکنان تامین و تزریق شده از این رو ما در واکسیناسیون پرسنل شهرک های صنعتی در استان خراسان رضوی پیشرو هستیم. و تا پایان شهریور ماه تمامی پرسنل و کارگران شهرک های صنعتی دز اول واکسن را دریافت خواهند کرد.

وی ادامه داد: تا امروز ۳۰ درصد جمعیت کارگری داخل و خارج شهرک صنعتی واکسینه شدند. و ۳۰ درصد بالای ۱۸ سال و ۷۵ درصد جمعیت بالای ۷۵ سال زبرخان واکسینه شدند.

فرماندار زبرخان با بیان اين که ۴ طرح عمرانی و خدماتی با اعتبار ۳۴۰ میلیارد ریال در هفته دولت در زبرخان به بهره برداری رسیده است، تصریح کرد: این طرح ها شامل توسعه شبکه برق، مخابرات، مخازن آب و توسعه شهرک صنعتی و احداث ۱۱۵ بوده و به زودی مرکز مونیتورینگ جامع زبرخان هم آماده و بهره برداری خواهد شد.

«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: