پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۴۱۶۹۳
تاریخ انتشار: ۰۳ شهريور ۱۴۰۰ - ۲۳:۱۶
گیتی آنلاین - کرمانشاه - مدیر روابط عمومی دادسرای عمومی و انقلاب کرمانشاه در گفتگو با خبرنگاران گفت ؛: با طولانی تر شدن این حواشی و بلاتکلیفی وضعیت سرپرستی شهرداری کرمانشاه دادستان عمومی و انقلاب استان نیز به این موضوع ورود کرده اند.
مهدی قنادی روابط عمومی دادسرای عمومی و انقلاب استان کرمانشاه، بااشاره به حواشی این روزهای شورای شهر جدید کرمانشاه، اظهار کرد: با طولانی تر شدن این حواشی و بلاتکلیفی وضعیت سرپرستی شهرداری کرمانشاه دادستان عمومی و انقلاب استان نیز به این موضوع ورود کرده اند.

وی تصریح کرد: متاسفانه برخی از کانال های خبری و رسانه ها استان بدون کسب اطلاعات کافی از منبع رسمی اقدام به گمانه زنی هایی درخصوص موضع دادستان در این خصوص کرده اند، از جمله اینکه دادستان به اعضای شورای شهر مهلتی ۲۴ ساعته برای انتخاب سرپرست برای شهرداری داده اند که این موضوع را تکذیب می کنیم.

روابط عمومی دادسرای کرمانشاه اعلام کرد: همانطور که دادستان محترم کرمانشاه در گفت و گوی امروز(۳ شهریور) با خبرگزاری ایسنا اعلام داشته اند، ایشان از اعضای شورای شهر خواسته اند که در اولین نشست خود انتخاب سرپرست شهرداری را به انجام برسانند و در انجام وظایف محوله کوتاهی نکنند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: در این راستا از کانال های خبری و رسانه های استان انتظار می رود پیش از آنکه هر خبری را درخصوص موضع دادستان در رابطه با حواشی این روزهای شورای شهر منعکس می کنند، از روابط عمومی دادسرای استان کسب اطلاع کرده و از گمانه زنی و نشر اکاذیب پرهیز کنند.
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:سید محمد موسوی
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: