پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۴۱۷۳۵
تاریخ انتشار: ۰۵ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۴:۰۵
نماز جمعه این هفته شهرستان تایباد به امامت حجت الاسلام والمسلمین حسین ملکی ابرده در مسجد امام جعفر صادق (ع) تایباد برگزار شد.

به گزارش گیتی آنلاین، امام جمعه شهرستان تایباد گفت :بزرگ کسی است که دامنه تحملش بالا و سعه صدر داشته باشد. همچنین بی‌نیاز و غنی کسی است که آرزوی دور ودراز نداشته باشد و فقیر کسی است که طمع به مال مردم داشته و به خدا توجه ندارد. طمع انسان را بیچاره می کند.

 

حجت الاسلام والمسلمین حسین ملکی ابرده در خطبه دوم نماز اظهار کرد: با شروع بکار رسمی دولت سیزدهم، امیدواریم جلوی حیف و میل بیت المال گرفته شود و مشکل اشتغال و ازدواج رفع شود.

 

 وی ضریب اعتماد مردم به حکومت اسلامی را هنر انقلابی دانست و افزود: ظرفیت های تولیدی دست دولت است و امیدواریم جلوی ویژه خواری گرفته شود.

 

خطیب جمعه تایباد به موج جدید کرونا اشاره کرد و گفت: همه مردم باید مراعات کنند تا مشکل بیشتری برای شهروندان و کادر درمانی ایجاد نشود.

وی همچنین با توجه به آغاز هفته دولت بیان کرد: شهید رجایی و باهنر باید سرلوحه کار دولت جدید باشد. دشمن با توطئه جدید و جنگ های نیابتی قصد دارد برای اسرائیل حاشیه ای امن ایجاد کند.

 

حجت الاسلام ملکی مطرح کرد: شرایط کشور افغانستان اجازه نمی دهد که همه قدرت ازآن طالبان باشد. دولت فراگیر تنها راه جلوگیری از جنگ داخلی افغانستان می باشد . دشمن دنبال ماهی گیری از بی ثباتی در افغانستان است.

«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: