پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۴۱۷۴۷
تاریخ انتشار: ۰۵ شهريور ۱۴۰۰ - ۲۳:۳۸
کمتر کسی پیدا می شود که در جنوب شهر خرم آباد، دیوار وحشت را نشناسد و در نبش دیوار مدرسه شهید حسینی واقع در خیابان میرداماد تصادف نکرده باشد تا جایی که این دیوار به دلیل حادثه خیز بودن به دیوار وحشت معروف شده است .


 در پی شکایات متعدد مردم جهت تخریب دیوار مدرسه شهید حسینی در نبش خیابان میرداماد و تصادفات هر روزه در این خیابان، جلسات فراوانی در طی سالیان سال برگزار شد و هیچ یک منتج به نتیجه نشد تا اینکه با پیگیری های محمد شریفی مقدم شهردار سابق و سعید فتوحی شهردار کنونی که آن زمان شهردار منطقه ۳ بود خبرهای خوبی به گوش رسید و این روزها و قبل تر از آن نیز نباید از زحمات کرم نعمتی غافل شد .

عصر روز جمعه ۵ شهریور ماه کرم نعمتی عضو شورای اسلامی شهر خرم آباد به همراه سید حمید موسوی شهردار منطقه ۳ به خیابان میرداماد آمد و خبری خوش برای میردامادنشین ها داشت .

عضو شورای اسلامی شهر خرم آباد که در کمیته امداد امام خمینی(ره )  استان نیز در حال خدمت به مردم است روز جمعه را تعطیلی حساب نکرده و به میرداماد آمد و طی بازدید چندین باره از نقطه حادثه خیز با اهالی آنجا به گفت و گو نشست.

کرم نعمتی گفت : مردم میرداماد مطالبه به حقی از مسئولین دارند که متاسفانه  ۲۰ سال است به طول انجامیده و دیگر اجازه نخواهیم داد بیشتر از این با روح و روان مردم این منطقه بازی شود .

عضو شورای اسلامی شهر خرم آباد بیان داشت: خیابان میرداماد در واقع شریانی است که گلدشت شرقی را به پشته حسین آباد متصل می کند و هر روز خودروهای بسیاری از این مسیر عبور می کنند که متاسفانه  تصادفات فراوانی به علت وجود دیوار مدرسه شهید حسینی و عدم دید کافی رانندگان رخ می دهد که طی جلسات متعدد با مسئولین آموزش و پرورش خوشبختانه مصوب شد که دیوار مدرسه توسط شهرداری منطقه ۳ تخریب و نوسازی شود .

کرم نعمتی به شورای اسلامی شهر راه یافت و دستش رسید تا دست مردم را بگیرد و یاعلی بگوید و نگذارد بار مردم بر زمین بماند.

خبرنگار: مریم نظری
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: