پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۴۱۷۶۱
تاریخ انتشار: ۰۶ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۹:۰۵
مدیر کل ورزش و جوانان استان گفت: در چهارمین روز هفته دولت پروژه زمین چمن مصنوعی مینی فوتبال روستای هیت شهرستان قصرقند افتتاح شد.
به گزارش خبرنگار گیتی آنلاین- ادهم کرد در این خصوص اظهار داشت: زمین چمن مصنوعی مینی فوتبال روستای هیت قصرقند در راستای توسعه زیرساخت های ورزشی این شهرستان بصورت مشارکتی توسط بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی و علوی استان، اداره کل ورزش و جوانان‌ استان و همچنین بخشداری و دهیاری به بهره برداری رسید.

وی افزود: این پروژه  در فضایی با زیربنای 1350 متر در مربع و با اعتبار هزینه شده بالغ 5500 میلیون تومان از محل اعتبارات استانی در سال 98 شروع شده است که امروز در چهارمین روز هفته دولت افتتاح و به مورد بهره برداری رسید.

وی تصریح کرد: با افتتاح این زمین چمن مصنوعی مینی فوتبال، جمعیتی بالغ بر 2200 نفر در قالب 300 خانوار و حدود 5 روستا از این پروژه ورزشی بهره مند خواهند شد. و فرصتی مناسبی برای فوتبال دوستان این منطقه فراهم شده است تا مسابقات مختلف ورزشی را در این مکان برگزار کنند.


مدیر کل ورزش و جوانان  از  افتتاح باشگاه سواری کاری در چابهار خبر داد و گفت: این پروژه با مشارکت بخش خصوصی برای اولین بار در استان سیستان و بلوچستان به رشته پرهیجان و دوست داشتنی سوارکاری و استفاده از ظرفیت های بکر سواحل چابهار در زیربنای به مساحت 58000 هزار متر مربع ساخته شده است.

کرد زابلی وفزود: در این باشگاه بیش از 20 راس اسب از بهترین نژادهای ایران همچون دو‌ خون، ترکمن و کاسپین حضور دارد.

وی تصریح کرد: از دیگر اهداف این باشگاه برگزاری دوره‌های آموزشی برای علاقمندان این رشته در پایه‌های نوجوانان، جوانان و بزرگسالان در بخش های مبتدی، مقدماتی و حرفه ای در سه ترم صورت خواهد گرفت.


  
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: