پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۴۱۷۶۹
تاریخ انتشار: ۰۷ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۱:۲۱
موسوی:
قانون جهش تولید مسکن را شواری نگهبان تایید کرد و تبدیل به قانون شد. به زودی رئیس مجلس شورای اسلامی قانون جهش تولید مسکن را ابلاغ می کند.


به گزارش خبرنگار گیتی آنلاین در نشست خبری که امروز یکشنبه 7 شهریور 1400 در جایگاه خبرنگاران در مجلس شورای اسلامی برگزار شد از تبدیل به قانون شدن طرج جهش تولید مسکن خبرداد. 
سخنگوی هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی در جمع خبرنگاران گفت: مطابق اصل 31 قانون اساسی همه مردم حق دارند از مسکن مناسب برخوردار شوند. دولت مکلف است برای تحقق این حق مخصوصا برای اقشار ضعیف تر مثل کارگران و روستائیان تدبیر کند. 
ما سال ها قوانین متعدد برای تامین این ماده قانون اساسی داشته ایم که کارآمدی لازم را نداشتند به طوری که طی 8 سال گذشته اتفاقات خوبی که در حوزه مسکن در دولت های قبل افتاده بود  متوقف شد و امروز ما دچار کاستی و نقصان در زمینه مسکن هستیم و همین امر باعث شده که قیمت زمین از یک جهش برخوردار شد به طوری که مسکن دار شدن به یک رویا تبدیل شد. 
از سال گذشته طرح جهش مسکن کلید زده شد و پس از آمد و رفت هایی که بین شورای نگهبان و مجلس انجام شد تا قانون با شرع و قانون اساسی مطابقت داشته باشد ، نهایتا طی هفته اخیر مصوبه مجلس توسط شورای نگهبان تایید و تبدیل به قانون شد و به زودی توسط آقای قالیباف ریاست محترم مجلس شورای اسلامی ابلاغ و لازم الاجرا می شود. 

«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:نغمه علی بیک زاده
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: