پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۴۱۷۸۰
تاریخ انتشار: ۰۷ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۹:۳۱
بیان غمی در دل به زبان موسیقی؛
هوشنگ کامکار جدید ترین اثر خود با عنوان «فغانستانی دیگر» را به ستمدیدگان و رنج کشیدگان مظلوم افغان تقدیم کرد.

به گزارش سایت خانه موسیقی، هوشنگ کامکار(آهنگساز و عضو شورای عالی خانه موسیقی) جدید ترین اثر خود با عنوان «فغانستانی دیگر» را به ستمدیدگان و رنج کشیدگان مظلوم افغان تقدیم کرد.

 

هوشنگ کامکار، در توضیح این قطعه می گوید:«فغانستانی دیگر»‌ جدیدترین اثر من است که به ستمدیدگان و رنج کشیدگان مظلوم افغان تقدیم شده است. این اثر شدیدا تحت تاثیر اتفاقات ناگوار و تنها گذاشتن غیر انسانی و عجولانه مردم بی گناه افغانستان توسط کشورهای طرفدار حقوق بشر بوده که در چند روز گذشته نوشتم. گویا، غمی که در دل داشتم را فقط با موسیقی می توانستم بیان کنم.

 

امیدوارم که با تلاش جمعی و پایداری مردم صلح و آشتی ملی در آن دیار پر فغان هر چه زودتر برقرار گردد.

 

«فغانستانی دیگر»قطعه ای است که برای ارکستر سمفونیک و ساز عود بر روی یکی از ملودی های مشهور و مردمی افغانستان «بیا که بریم به مزار» نوشته ام. برای همان مزاری که امروز دیگر نمی توان به آن رفت.

 

هر چقدر فکر کردم که برای مخارج ضبط آن از چه کسی کمک بگیرم موفق نشدم. بالاخره اجرای گروه سازهای زهی و عود و نیز ضبط و مسترینگ آن توسط ارسلان برادرم صورت گرفت.  ارسلان زحمات زیادی را برای این اثر متحمل شد که از او بسیار سپاسگزارم. 

 

علاقمندان می توانند این قطعه را از لینک زیر دانلود کنند.


«فغانستانی دیگر» هوشنگ کامکار

«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: