پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۴۱۷۸۸
تاریخ انتشار: ۰۸ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۰:۱۲
مهدی سلطانی کمال، رئیس شورای اسلامی شهر رزن:در صورت رفع مشکل سند مالکیت اعضا و تحویل شهرک به شهرداری اقدام به صدور پروانه خواهیم کرد.
دراین جلسه که شهرداری رزن میزبان آن بود. ریاست شورای اسلامی شهر رزن ضمن تشکر از حضور اعضای هیئت مدیره تعاونی شهرک ایثارگران، اعضای شورای اسلامی، و سرپرست و کارشناسان شهرداری رزن عنوان کرد شهرک ایثارگران  در کنار شهرک های دیگر در دست احداث برای تامین سرانه مسکونی شهر رزن حائز اهمیت ویژه ای می باشد.
در ادمه پس از بررسی تخصصی توسط کارشناسان رئیس شورای شهر برای حل مشکل تدقیق نقشه این شهرک از پیگیری برگزاری کمیته فنی مسکن و شهرسازی در مرکز استان خبر داد.
مهدی سلطانی کمال عنوان کرد در صورت رفع مشکل سند مالکیت اعضا و تحویل شهرک به شهرداری اقدام به صدور پروانه خواهیم کرد.
 اعضای هیئت مدیره نیز پس از طرح مشکلات این شهرک و عدم همکاری ارگان های مربوطه از شهرداری رزن که در این فرایند کمک موثر داشته قدردانی نمودند.
لازم به ذکر است این تعاونی از سال ۱۳۷۱ اقدام به شروع فرایند احداث این شهرک نموده است که در طی سال های گذشته با مشکلات و موانع زیادی دست و پنجه نرم کرده اند که امیدواریم با پیگیری مسئولین استانی و شهرستانی مرتفع گردد.
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: