پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۴۱۸۲۳
تاریخ انتشار: ۰۸ شهريور ۱۴۰۰ - ۲۳:۵۷
کرم نعمتی عضو شورای اسلامی شهر خرم آباد:
هفتمین جلسه رسمی شورای اسلامی شهر خرم آباد با دستور کار بررسی عملکرد سازمان مدیریت آرامستان ها به ریاست رضا بیرانوند در صحن علنی برگزار شد .

کرم نعمتی ضمن تقدیر از زحمات مدیریت و پرسنل سازمان مدیریت آرامستان ها ، گفت: سازمان مدیریت آرامستان ها نسبت به سازمان های دیگر شهرداری مشکلات خاص خود را دارد، با سختی کار مواجه هستند ولی با این وجود متاسفانه گلایه مندی هایی در بحث دریافت هزینه‌های کفن و دفن متوفیان وجود دارد .

 عضو شورای اسلامی شهر خرم آباد بیان داشت: افرادی که به نوعی متحمل مصیبت می شوند در آن هنگامه سخت به دنبال گرفتن تخفیف روی قیمت‌ها نیستند ولی ما باید صاحبان عزا را درک کنیم و از موقعیت و تالمات روحی آنان سوء استفاده نکنیم؛ گاها شاهدیم قیمت های کفن و دفن و حفاری قبور برای افرادی که در شهرداری دوستان و اقوامی دارند کمتر است و برای افراد دیگر سرسام آور، اگر راهی وجود دارد جهت دادن تخفیف به همه تخفیف دهید زیرا همه مردم برای ما یکسان هستند و همگی از وضعیت معیشت همشهریان باخبر هستیم ، اجازه دهید به طور یکسان و مساوی همه مردم از این حق برخوردار شوند و سلیقه‌ای عمل نشود.

کرم نعمتی با بیان اینکه هزینه کفن و دفن متوفیان تحت پوشش سازمان های حمایتی باید کاهش یابد، خاطرنشان ساخت: با مردم مدارا کنید مخصوصا با مددجویانی که تحت پوشش سازمان بهزیستی و کمیته امداد امام خمینی (ره) هستند و در صورت داشتن گواهی از سازمان های ذی ربط هزینه های کفن و دفن این متوفیان را کاهش دهید.

  عضو شورای اسلامی شهر خرم آباد احداث غسالخانه سرابیاس را از ضروریات برشمرد و افزود: بیشتر جمعیت خرم آباد در جنوب شهر سکونت دارند ولی متاسفانه دو قبرستان  سرابیاس و پاگر فاقد غسالخانه می باشند، چند وقت پیش جناب علی دولتشاهی از خیّرین دلسوز خرم آباد در نظر داشتند غسالخانه ای در سرابیاس احداث و حتی آن را کلنگ زنی کردند، ولی در کمال تاسف برخی ها جهت دار فضای مجازی را مسموم و سنگ اندازی بسیاری صورت دادند تا جناب دولتشاهی این کار بزرگ را انجام ندهد، احداث این غسالخانه نیاز مبرم مردم جنوب شهر است و باید به کمک خیرین دیگری هم شده آن را احداث کنیم .

وی به مشکلات و معضلات قبرستان های سرابیاس و پاگر گریزی اجمالی زد و گفت: متاسفانه در بخش جنوب در هر دو قبرستان پاگر و سرابیاس چالش های فراوانی وجود دارد ، افرادی در حال صاف کردن کوه و  تبدیل آن به قبرستان هستند که از این راه سود فراوانی به دست می آورند در صورتی که پارک تفریحی _ گردشگری در تپه پاگر در دست احداث است و اگر جلوی این افراد گرفته نشود راه دسترسی به پارک کوهستانی از بین خواهد رفت.

کرم نعمتی در بخش دیگری از سخنان خود، مدیرعامل سازمان مدیریت آرامستان ها را مخاطب قرار داد: جناب دالوند قبرستان های فلک الدین، سرابیاس و پاگر هیچ امکاناتی جهت رفاه همشهریان ندارند، فاقد زیبایی، فضای سبز و پارکینگ می باشند انتظار داریم این موارد را در دستور کار قرار دهید.

  عضو شورای اسلامی شهر خرم آباد در فراز پایانی، سخنی با مسعود جایدری معاونت اداری _ مالی شهرداری هم داشت: جناب جایدری انتظار می رود روزهای خاصی مانند روز کارمند، کارگر، پاکبان و  ... را در نظر داشته باشید و یکماه قبل از این ایام با اخذ مجوز از شورا اقدام به تهیه کارت هدیه جهت تقدیر از این عزیزان نمائید تا شان و کرامت زحمتکشان شهرداری محفوظ بماند .

خبرنگار: مریم‌نظری
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: