پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۴۱۸۷۵
تاریخ انتشار: ۱۰ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۶:۴۱
هادی زینی وند عضو شورای اسلامی شهر خرم آباد :
هفتمین جلسه رسمی و عادی شورای اسلامی شهر خرم آباد با دستور کار بررسی عملکرد سازمان مدیریت آرامستان ها به ریاست رضا بیرانوند در صحن علنی برگزار شد .

هادی زینی وند در جلسه ای که به منظور بررسی عملکرد مدیرعامل سازمان مدیریت آرامستان ها در صحن علنی برگزار شد طی سخنانی شدیدالحن، بیان داشت: هر جلسه مدیری را به صحن شورای اسلامی شهر دعوت و انتقاداتی را بیان می کنیم ، اگر قرار باشد مدیر برود و پشت سرش را نگاه نکند و هیچ مشکلی را رفع نکند دیگر جلسات چه فایده دارند؟ درختان در پارک کیو بریده شدند، استخدام های غیرقانونی در شهرداری صورت گرفت، از میادین، پسماند و حمل و نقل هم گفتیم ، جلسه گرفتیم بازخوردش چه بود؟ نتیجه اش چه شد؟ الان هم بیائیم از مشکلات آرامستان حرف بزنیم چه دردی با حرف دوا می شود ؟ بنده باید نتیجه مثبت جلسات قبلی را دیده باشم که امروز رغبت کنم حرف بزنم .

 هادی زینی وند کشتی گیر فرنگی کار کشورمان که امروز بر صندلی پارلمان محلی تکیه زده، درد را جلسات گذشته گفته و می خواهد ببینند درمانی صورت گرفته یا نه.

به نظر بنده درد که هیچ دوا نشده بلکه تمام مدیرانی که به صحن شورا دعوت شدند و از آنان انتقاداتی صورت گرفت خود و نیروهایشان با منِ خبرنگار دشمن شده اند و پیوسته تلفن پشت تلفن و حضور پشت حضور که چرا این خبرها و صحبت ها را در مورد ما انعکاس داده ای ؛ بنده به صراحت می گویم ترس و واهمه ای ندارم و هر صحبتی در پشت تریبون شورای اسلامی شهر گفته شود به گوش مردم خواهم رساند ، من نماینده افکار عمومی هستم و به مردم شهرم خیانت نکرده و نخواهم کرد و با سخنان پهلوان هادی زینی وند صددرصد موافق هستم ؛ ما نتیجه می خواهیم .

خبرنگار: مریم نظری
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: