پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۴۱۹۳۴
تاریخ انتشار: ۱۳ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۳:۳۲
سرپرست معاونت خدمات مشترکین و در آمد شرکت اعلام کرد : مشترکان می توانند با آگاهی از بعضی از دستورالعمل ها و قوانین این شرکت از کاهش چشمگیر آب بهای مصرفی خود بهره مند شوند .

سرپرست معاونت خدمات مشترکین و در آمد شرکت اعلام کرد : مشترکان می توانند با آگاهی از بعضی از دستورالعمل ها و قوانین این شرکت از کاهش چشمگیر آب بهای مصرفی خود بهره مند شوند .

به گزارش پایگاه خبری گیتی آنلاین از خوی ، رعنا قدردان گفت : مشترکین چند شماری منزل مسکونی خود را درخواست نکرده اند آب بهای مصرفی آن بصورت تصاعدی محاسبه می شود . واحدی که دارای یک اشتراک آب می باشند و پروسه واحد شماری منزل مسکونی خود را درخواست نکرده اند آب بهای مصرفی آن بصورت تصاعدی محاسبه می شود.

وی تصریح کرد : به ازای هر واحد مسکونی در طی ماه یا دوره میزان مصرف مشخصی وجود دارد که اگر از آن بالاتر رود آب بهای مصرفی افزایش و نهایتا به سمت محاسبه تصاعدی خواهد رفت .

قدردان با اشاره به افرادی که در منزل مسکونی چند واحدی هستند ولی تا کنون اقدام به عملیات واحد شماری نکرده اند افزود : در صورت انجام این کار آب بهای مصرفی آنها تا بیش از 50 درصد کاهش خواهد یافت .

وی راههای دسترسی به آیین نامه ها و دستورالعمل های شرکت را سایت شرکت به آدرس http://abfakhoy.ir و همچنین کارشناسان معانت خدمات مشترکین اعلام کرد.

سرپرست معاونت خدمات مشترکین و در آمد شرکت جلوگیری از مصرف تصاعدی آب بهای مصرفی ، کاهش چشمگیر آب بهای مصرفی را از مزایای این کار عنوان کرد .

وی افزایش ظرفیت قراردادی واحدهای تجاری را نیز روشی برای کاهش آب بهای مصرفی واحدهای تجاری عنوان کرد.

قدردان خاطر نشان کرد : واحدهای تجاری پرمصرف اگر ظرفیت قراردادی خود را رقم پایین انتخاب کنند و مصرف آب آنها از ظرفیت قراردادی بالا رود  آب بهای مصرفی آنها با افزایش قابل توجه روبرو خواهد شد.

 سرپرست معاونت خدمات مشترکین و در آمد شرکت با بیان اینکه همکاری مشترکین برای تداوم ارائه خدمات رسانی بی وقفه امری حیاتی و اجتناب ناپذیر است، تأکید کرد: پرداخت به موقع قبوض آب بهاء این خدمت رسانی را تداوم می بخشد.

وی با اشاره به اینکه آب و فاضلاب شهرستان خوی، شرکتی غیر دولتی است که برای خدمات رسانی به ویژه در شرایط کنونی انتشار ویروس کرونا و لزوم رعایت نکات بهداشتی به تعامل و همکاری مشترکین عزیز در پرداخت به موقع آب بها نیاز دارد، افزود: همکاران ما در صورتی می توانند به فعالیتهای خود در بخش تامین و توزیع آب و نیز اجرای طرحهای فاضلاب در راستای ارتقای بهداشت و سلامت عمومی ادامه دهند که مشترکین نیز در پرداخت به موقع قبوض آب همکاری لازم را داشته باشند.

قدردان افزود : از مشترکین درخواست داریم که قبوض آب بها را در موعد مقرر پرداخت نمایند . در صورت پرداخت نشدن و ارائه اخطار کتبی یا شفاهی (طرح 4 فازه )حتی اگر انشعاب آب مشترک هم قطع نشود هزینه قطع و وصل اخذ خواهد شد.

سرپرست معاونت خدمات مشترکین و در آمد شرکت  در پایان با بیان اینکه همه ما جزئی از مردم هستیم و به نوعی با انتشار این ویروس فشارهای اقتصادی و کاهش درآمدها را احساس می کنیم افزود : بنابراین در این روزهای سخت برای خدمت رسانی به ویژه در بخش تامین و توزیع آب شرب سالم و پایدار که این روزها مهمترین نیاز مبارزه با ویروس کروناست، شبانه روزی تلاش کردیم و تمامی همکاران ما در بخشهای مختلف اتفاقات، فنی، آزمایشگاه و... در شهرها و روستاها و در مناطق صعب العبور بی وقفه حضوری فعال دارند تا آب این مایه حیات و الفبای پاکیزگی همچنان برقرار باشد.


«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: