پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۴۱۹۳۸
تاریخ انتشار: ۱۳ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۳:۳۴
معاون هماهنگی اموراقتصادی استاندار
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار چهارمحال و بختیاری به همراه دادستان مرکز استان و سایر مدیران مربوطه از کارخانه سیمان شهرکرد بازدید میدانی بعمل آورد. این کارخانه در پی تغییر ولتاژ برق در یکی از پُست‌های کوره و بروز آتش‌سوزی در مشعل‌ کوره بعد از وقفه یک ماهه در روند تولید سیمان اکنون وارد مدار تولید شده و محصولات خود را به بازار عرضه می‌کند.
شهرکرد گیتی انلاین مولوی

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار چهارمحال و بختیاری با اشاره به روشن شدن مشعل کارخانه سیمان شهرکرد و رفع مشکل این واحد تولیدی گفت: مردم استان نگران تامین به‌موقع سیمان نباشند.
الله‌کرم نصیری در نشست بررسی مسائل مرتبط با کارخانه سیمان شهرکرد تاکید کرد: بعد از رفع مشکلات ناشی از کمبود برق در سطح کشور و قطع شدن برق کارخانه‌های سیمان و فولاد، کارخانه سیمان شهرکرد دچار آتش‌سوزی و با خسارت‌هایی همراه شد.

وی افزود: هم‌اکنون کارخانه سیمان شهرکرد با حداکثر ظرفیت وارد مدار شده است تا نیاز طرح‌های عمرانی چهارمحال و بختیاری را رفع کند و در روزهای آینده مشکل سیمان برای رفع نیازهای مردم و طرح‌های عمرانی برطرف خواهد شد.

نصیری تصریح کرد: در این نشست قرار شد حداکثر تولید کارخانه سیمان شهرکرد بدون ذخیره‌سازی در انبارهای این کارخانه وارد بازار شود.

وی یادآور شد: برای ظرفیت‌های اطمینان‌بخش و پدافند غیرعامل باید در آذرماه و همزمان با فصل سرد سال،نسبت به ذخیره‌سازی سیمان در انبارهای کارخانه سیمان شهرکرد اقدام شود.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار چهارمحال و بختیاری اظهار داشت: با راه‌اندازی خط تولید کارخانه سیمان شهرکرد، اکنون فقط نیاز بازار استان تامین می‌شود و پس از اشباع، مازاد آن به سایر نقاط کشور منتقل خواهد شد.

نصیری با اشاره به مشخص بودن قیمت سیمان در بازار گفت: سازمان صنعت، معدن و تجارت چهارمحال و بختیاری از طریق تشدید بازرسی‌ها نسبت به برخورد جدی با دلالان و واسطه‌ها در بازار سیمان اقدام کند.
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:محمود مولوی
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: