پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۴۱۹۴۱
تاریخ انتشار: ۱۳ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۴:۱۷
فرماندار شهرکرد
اولین جلسه دوره ششم شورای اسلامی شهرستان شهرکرد در محل سالن جلسات فرمانداری با دستور جلسه برگزاری مراسم تحلیف و انتخابات هیات رئیسه و ... برگزار شد .

شهرکرد گیتی انلاین مولوی 
راس ساعت ۱۰ صبح روز پنجشنبه ۱۴۰۰/۶/۱۱ اولین جلسه دوره ششم شورای اسلامی شهرستان شهرکرد در محل سالن جلسات فرمانداری با دستور جلسه برگزاری مراسم تحلیف و انتخابات هیات رئیسه و ... برگزار شد .
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شهرکرد، جلسه مذکور به ریاست فرماندار، با دعوت قبلی و حضور منتخبین اعضای شوراهای اسلامی شهرها و بخش های تابعه شهرستان، پس از تشکیل هیات رئیسه سنی شورا، برگزار شد.
فرماندار شهرستان شهرکرد در این آیین با تاکید بر استفاده از تمام ظرفیت‌های اقتصادی و توجه به پتانسیل‌های ارزشمند بخش‌های مختلف در تمام شهرها و بخش ها، تصریح کرد: یکی از مهمترین مسائل اعضای شورای اسلامی شهر، انتخاب فردی شایسته، کاردان، باتجربه و با علم مرتبط در حوزه شهری به عنوان شهردار بر مسند شهرداری هاست که این امر باید بدون فوت وقت و بدون توجه به فشارهای خارجی و تعلقات حزبی انجام شود تا پاسخ مناسبی به مطالبات و اعتماد مردمی داده شود.
عبدالعلی ارژنگ با اشاره به اینکه اعضای شوراهای اسلامی شهرستان، بخش ها،  شهرها و روستاها باید جدیت و توجه به قوانین، استفاده از مشاورین توانمند در حوزه‌های مختلف، تکریم مردم و مراجعین و نیز تسریع در روند مشکلات و مسائل مردم را در دستور کار خود قرار دهند، افزود: شما نمایندگان و منتخبین مردم هستید و یکی از اصول انقلاب اسلامی تکریم ارباب رجوع است؛ بخصوص در شرایط اقتصادی کنونی باید بیشتر مردم را یاری نمایید و این موضوع باید خط قرمز شما باشد و اعضای شورا در مصوبات خود باید بطور جدی به قانون ومقررات عنایت داشته و در رعایت دقیق آن اهتمام نمایند.
در ادامه، دبیر هیات تطبیق شهرستان و همچنین مسئول حراست فرمانداری نیز مواردی را در راستای شرح وظایف اعضای شورای اسلامی شهرستان یادآوری و به اعضای حاضر در جلسه متذکر شدند. 
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شهرکرد، پس از تشکیل هیات رئیسه سنی شورا و برگزاری مراسم تحلیف، انتخابات هیات رئیسه و سایر موارد، به عمل آمد که نتایج نهایی انتخابات به شرح ذیل می باشد :
◾️رئیس شورا : آقای حمید صالحی هفشجانی با 8 رأی موافق (اکثریت مطلق آراء )
◾️نایب رئیس : آقای مجید رئیسی با 13 رأی موافق (اکثریت مطلق آراء ) 
◾️منشی اول : آقای ناصر قائد امینی اسدآبادی با 13 رأی موافق (اکثریت مطلق آراء )
◾️منشی دوم : آقای علیرضا قائد امینی هارونی با 13  رأی موافق (اکثریت مطلق آراء )
◾️سخنگو : آقای داوود شریفی خیرآبادی با 13 رأی موافق (اکثریت مطلق آراء )
◾️خزانه‌دار : آقای علی خلجی پیربلوطی با 13 رأی موافق (اکثریت مطلق آراء )

«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:محمود مولوی
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: