پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۴۱۹۶۳
تاریخ انتشار: ۱۳ شهريور ۱۴۰۰ - ۲۳:۵۸
شهردار منطقه ۵ شهرداری کرمانشاه:
گیتی آنلاین - کرمانشاه - در پی انتشار برخی اخبار غیر رسمی در فضای مجازی مبنی بر تعطیلی پارک بانوان کرمانشاه ، مهندس سجاد یزدانی شهردار منطقه ۵ ، این خبر را غیر واقعی و کذب دانست
شهردار منطقه ۵ شهرداری کرمانشاه گفت: پارک بانوان کرمانشاه باز است و بر خلاف شایعات فضای مجازی بانوان در حال استفاده از این پارک هستند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری گیتی آنلاین منطقه کرمانشاه به نقل از مرکز اطلاع رسانی روابط عمومی شهرداری کرمانشاه، مهندس سجاد یزدانی اظهار کرد: پارک بانوان شهرداری کرمانشاه در تیرماه سال جاری در بلوار طاق بستان و در جوار بیمارستان حضرت معصومه(س) به بهره برداری رسید.

وی افزود: با توجه به شرایط کرونایی و دستور اکید ستاد استانی کرونا خبر تعطیلی پارک ها و با توجه به اینکه فضای این پارک محصور می باشد، نسبت به تعطیلی پارک اقدام شد.

شهردار منطقه ۵ شهرداری کرمانشاه تصریح کرد: با توجه به درخواست مکرر بانوان کرمانشاهی مبنی بر استفاده از فضای  پارک بانوان، از روزهای گذشته در تایم های محدود و با نظارت کارشناسان ستاد کرونا شهرداری بارعایت دستورالعمل های بهداشتی، این پارک میزبان بانوان کرمانشاهی است.

وی ادامه داد: مشکلاتی در خصوص مالکیت زمین این پارک وجود دارد که طبق توافقات انجام شده در حال حل مشکل هستیم و از نظر قانونی مشکلی برای ادامه فعالیت پارک مذکور نداریم.
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:الهه بهاری
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: