پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۴۱۹۹۵
تاریخ انتشار: ۱۴ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۶:۵۲
در شبکه چهار سیما صورت می گیرد؛
«سرنا» عنوان مجله شبانه و موسیقیایی شبکه چهار است که شامگاه روز یکشنبه 14 شهریورماه قسمت دوم آن ساعت 23 از شبکه چهار سیما پخش خواهد شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سیما؛ رضا مهدوی مجری کارشناس برنامه سرنا شامگاه روز یکشنبه 14 شهریورماه میزبان هوشنگ جاوید، پژوهشگر موسیقی نواحی و اقوام ایرانی است و در خصوص موسیقی نواحی به گپ و گفتگو خواهند پرداخت.

«سرنا» عنوان مجله موسیقیایی با اجرا و سردبیری رضا مهدوی  است که یکشنبه شب ها به صورت تخصصی به موسیقی اصیل ایرانی و ویژه موسیقی مقامی و سنتی با حضور موسیقیدانان، هنرمندان، مسئولان و کارشناسان این حوزه می پردازد.

این برنامه به تهیه کنندگی محمد علیبازی در گروه ادب و هنر تولید شده است و آیتم های گوناگونی از قبیل : اخبار موسیقی، معرفی آلبوم، معرفی تک آهنگ ها، گزارش و ... را شامل می شود و سعی در افزایش آگاهی و سواد شنیداری و موسیقیایی مخاطبان دارد که اساتیدی همچون نادرمشایخی و مرتضی شیرکوهی در این امر برنامه را یاری می رسانند.

علیرضا سعیدی خبرنگار موسیقی و آرش نصیری خبرنگار و منتقد و ندا سیجانی نویسنده «سرنا» هستند.
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: