پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۴۱۹۹۹
تاریخ انتشار: ۱۴ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۷:۳۲
مدیر کل آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان گفت: از آنجاییکه اولین مرحله از مراحل و فرآیندهای تعریف شده در یکپارچه سازی سامانه ها، موضوع ثبت نام دانش آموزان می باشد، ضرورت دارد همه عوامل به این مهم بیش ازپیش توجه نموده و زمان دراختیار را مدیریت نمایند.
به گزارش خبرنگار گیتی آنلاین،  رخشانی درارتباط مجازی با مدیران و اعضای شورای معاونین ادارات استان ضمن قدردانی از تلاش های صورت گرفته در ابعاد مختلف پروژه مهر، اظهار داشت: اهمیت و مدیریت زمان در فرآیند ثبت نام دانش آموزان در سامانه الکترونیکی سیدا زمینه ساز تحقق دیگر اهداف و مراحل یکپارچه سازی سامانه ها خواهد بود.

وی افزود: اکنون که در آستانه آغاز سال تحصیلی قرار داریم و فرصت کمی تا بازگشایی مدارس باقی مانده است، می طلبد تا با بکارگیری همه ظرفیت ها و بسترهای موجود و عزمی همگانی در راستای عملی شدن امور و برنامه ها با جدیت و حساسیت و دقت نظر بیش از پیش کار دنبال شود.


مدیرکل آموزش و پرورش استان بیان داشت: در جریان یکپارچه سازی سامانه ها و تدبیر ویژه مسئولین ستادی در وزارت آموزش و پرورش در این راستا، مادامی که موضوع ثبت نام دانش آموزان در سامانه الکترونیکی سیدا عملیاتی نشود،هیچ مولفه دیگری قابل انجام نیست.


رخشانی خاطرنشان کرد: با توجه به این مهم و رعایت توالی و ترتیب هر کدام از مراحل، باید با دقت و توجه خاصی همه مولفه ها تکمیل و موضوعاتی همچون ثبت سفارش کتب، صدور ابلاغ، ساماندهی نیروی انسانی و مواردی از این قبیل تحقق یابد.


وی با اشاره به حضور تیم های نظارتی اعزامی از اداره کل به شهرستانها و مناطق استان و قطب های پنجگانه سیستان،مرکزی،سراوان، ایرانشهر و چابهار،گفت : خوشبختانه در رصد و پایش فرآیندها و فعالیت‌های مختلف ادارات و مدارس، آنچه گزارش شده نشان از همت و اراده همه همکاران دلسوز و ساعی در جای جای این سرزمین و با هدف آغاز سال تحصیلی متفاوت از دیگر سال ها دارد و این مهم ستودنی است.

مدیرکل آموزش و پرورش استان درپایان از همه مدیران و مسئولان در بخش ها و حوزه های مختلف خواست تا با برنامه ریزی دقیق تر و مدیریت زمان و با تقسیم کار، شرایط موجود را به مطلوب تبدیل نموده و موضوع مهم بازگشایی مدارس را به نحو شایسته ای رقم زنند.

«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: