پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۴۲۰۰۰
تاریخ انتشار: ۱۴ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۷:۳۴
نخعی گفت: با همت و تدبیر و برنامه‌ریزی همه عوامل در مجموعه‌های مختلف ستادی و صف، تاکنون ۸۴/۰۳ درصد دانش‌آموزان سیستان و بلوچستان در سامانه الکترونیکی سیدا ثبت نام نهایی شده اند.
گیتی آنلاین- رئیس اداره فناوری اطلاعات اداره کل،  اظهار داشت: تا تاریخ ۱۳ شهریورماه ۱۴۰۰ فرآیند ثبت نام دانش آموزان استان به عدد ۸۴/۰۳ درصد رسیده و کماکان این مهم در حال انجام و پیگیری است و امیدواریم در روزهای آینده و با لحاظ مدیریت زمان از سوی همکاران و خانواده ها این امر تحقق صددرصدی پیدا نماید.

 وی افزود: ثبت نام دانش آموزان میان پایه به صورت کاملا خودکار انجام می گیرد و در پایه اول ابتدایی عدد ثبت نام به ۷۰/۷۱ درصد، در پایه هفتم به ۸۰ درصد و در پایه دهم به ۶۱ درصد رسیده است.

 امین نخعی ادامه داد: در سال تحصیلی آینده پیش‌بینی می‌شود بالغ بر ۸۸۰ هزار دانش‌آموز در مدارس استان مشغول به تحصیل شوند که از این تعداد ۱/۸ درصد دانش آموزان فرآیند ثبت نام آنان در حال بررسی و رفع مشکل می باشد.

«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: