پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۴۲۰۰۵
تاریخ انتشار: ۱۵ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۰:۱۳
مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب خوی از تصویب 10 میلیارد ریال اعتبار برای تامین آب شرب روستای دنیکی بخش صفائیه شهرستان خوی خبر داد .

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب خوی از تصویب 10 میلیارد ریال اعتبار برای تامین آب شرب روستای دنیکی بخش صفائیه شهرستان خوی خبر داد .

به گزارش پایگاه خبری گیتی آنلاین از خوی ،  یداله سلطانی گفت : برای  برطرف شدن مشکلات روستای دنیکی جلساتی در شهرستان با حضور فرماندار و نماینده مردم شهرستانهای خوی و چایپاره در مجلس داشته و با کمک این عزیزان موفق به تصویب اعتبار 10 میلیاردی برای تامین آب شرب این روستا شدیم .

وی، با اشاره به اینکه آب روستای دنبکی از طریق چشمه تامین می شود خاطرنشان کرد: برای تامین آب شرب پایدار این روستا و جلوگیری از تنش آبی طرح تامین آب این روستا اجرا خواهد شد.

مدیر عامل شرکت  با اشاره به اینکه عملیات اجرایی طرح تامین آب روستای دنیکی پس از تخصیص اعتبار شروع خواهد شد افزود: این عملیات شامل اجرای شبکه و خطوط انتقال آب ، حفر و تجهیز یک حلقه خواهد بود .

سلطانی با اشاره به اینکه تامین آب شرب از وظایف اصلی شرکتهای آب و فاضلاب است تصریح کرد : با تمام توان برای تامین آب شرب مشترکین و مردم تلاش می کنیم .

وی با اشاره به نامتعارف بودن مصارف بعضی از مشترکین خاطرنشان کرد : با توجه به تغییر اقیلیم ، کاهش بارندگیها ، کاهش حجم آبهای زیرزمینی مشترکان عزیز با مدیریت مصرف آب ما را در این شرایط یاری کنند .

روستای دنبکی با 89 اشتراک آب و جمعیتی حدود 200 نفر در بخش صفائیه شهرستان خوی قرار دارد.

«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: