پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۴۲۰۱۲
تاریخ انتشار: ۱۵ شهريور ۱۴۰۰ - ۲۲:۴۲
مهلت ارسال آثار، 30 دی ماه؛
فراخوان چهارمین جشنواره سراسری موسیقی امیرجاهد، منتشر شد و ثبت نام این دوره تا 30 دی ماه سال جاری ادامه دارد.

به گزارش سایت خانه موسیقی، فراخوان چهارمین جشنواره سراسری موسیقی امیرجاهد منتشر شد و متقاضیان تا 30 دی ماه سال جاری فرصت دارند با مطالعه آیین‌نامه آثار خود را به دبیرخانه جشنواره ارسال نمایند.

 

مهدی مساح بیدگلی(دبیر اجرایی جشنواره) با اعلام این خبر گفت: پس از بررسی آثار و اعلام نتایج اولیه در بهمن ماه 1400 در نظر داریم اجرای صحنه¬ای پذیرفته شدگان نهایی در حضور هیئت داوران را اسفند ماه امسال برگزار کنیم.

 

دبیر اجرایی جشنواره گفت: این جشنواره این جشنواره با همکاری خانه موسیقی ایران و خانه موزه دکتر معین و استاد محمدعلی امیرجاهد در دو شاخه موسیقی سنتی (دونوازی- اجرای گروهی – آواز) و موسیقی کلاسیک (دونوازی- اجرای گروهی – آواز) در رده های سنی الف(7 تا 14 سال)، ب(15 تا 22 سال)، ج (23 تا 30 سال) برگزار می شود.

 

وی افزود: متقاضیان با مطالعه آئین نامه و فراخوان جشنواره در سایت خانه موسیقی ایران IRANHMUSIC.IR و سایت خانه موزه دکتر معین و استاد امیرجاهد MOEENJAHED.IR می توانند نسبت به تکمیل فرم و ارسال آثار خود به دبیرخانه جشنواره تا سی دیماه سال جاری اقدام نمایند.

 

بیدگلی در پایان گفت: سومین دوره جشنواره امیرجاهد باتوجه به شیوع بیماری کرونا به تعویق افتاد و در نهایت به دو صورت آنلاین (ویژه پذیرفته شدگان شهرستانی) و حضوری (ویژه پذیرفته شدگان تهرانی) در تیر ماه سال جاری برگزار شد اما امیدواریم باتوجه به واکسیناسیون سراسری کرونا، دوره چهارم جشنواره همچون دوره¬های اول و دوم به صورت حضوری برگزار گردد.

 

علاقمندان می توانند از طریق لینک زیر فراخوان، آئین نامه و فرم شرکت در جشنواره را دانلود نمایند.

«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: