پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۴۲۰۱۷
تاریخ انتشار: ۱۵ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۵:۲۴
در برنامه «شب بخیر آمریکا» مرد بحث قرار می گیرد؛
برنامه «شب بخیر آمریکا» روز دوشنبه ۱۵ شهریور ماه ساعت ۲۱ به تبیین و تحلیل علل ناتوانی دولت های آمریکا در غلبه بر بحران شبه جزیره کره شمالی می پردازد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سیما ،«شب بخیر آمریکا» شامگاه روز دوشنبه میزبان دکتر علیرضا جواد منصوری معاون سابق وزیر امور خارجه خواهد بود تا در خصوص چرایی طولانی شدن منازعه کره و ناتوانی آمریکا در حل معضل کره شمالی گفتگو نماید. 

«شب بخیر آمریکا» در هر برنامه یکی از موضوعاتی که نشانگر قدرت رو به افول امریکاست را به تصویر می کشد. برای مثال وقتی از حقوق نقض شده اقلیتها در امریکا بحث می شود، این برنامه با تهیه گزارش های مستند، گفت و گوبا کارشناسان حاضر در برنامه، مهمانان اینترنتی، این موضوع مهم را تبیین و تحلیل می کند و مصادیق آن را برای مخاطبان تشریح خواهد کرد.
برنامه گفتگو محور «شب بخیر آمریکا» با بخش های متنوعی نظیر موشن گرافی موضوع و محورها، گفت وگو با کارشناسان داخل استودیو، ارتباط اینترنتی در بستر فضای مجازی با کارشناسان خارجی قصد دارد، موضوع های مطرح شده در برنامه را برای مخاطبان تبیین و تحلیل کند.
همچنین تهیه میان برنامه از دبیران سرویس های سیاسی و بین الملل رسانه ها، معرفی یک کتاب درباره افول قدرت آمریکا از جمله بخش های دیگر این برنامه است که همراه با حضور یک کارشناس در استودیو، تحلیل و واکاوی خواهد شد.
برنامه «شب بخیر آمریکا» کاری از گروه اقتصاد شبکه پنج سیماست که در۲۶ قسمت ۴۰ دقیقه ای به تهیه کنندگی دکتر اصغر بالسینی و با اجرا و کارشناسی دکتر مراد عنادی تهیه و تولید می شود.

«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: