پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۴۲۰۲۲
تاریخ انتشار: ۱۵ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۷:۲۴
مدیر موسسه امیدواران منتظر(عج) ارومیه اعلام کرد
مدیر موسسه امیدواران منتظر(عج) ارومیه از راه اندازی ۱۶ کارگاه تولید ماسک توسط این موسسه در ارومیه خبرداد.

به گزارش گیتی آنلاین از ارومیه، رضا محمدزاده در نشست خبری با اصحاب رسانه در خصوص مطالبه‌گری، اظهار داشت: مطالبه‌گری جدای از توهين و تهمت و افترا و نشر اكاذيب است. 

وی افزود: وقتی افراد نابلد و غير متخصص در حوزه مطالبه‌گری وارد می‌شوند، قطعاً بايد شاهد دور شدن از هدف متعالی فعاليت‌های مطالبه‌گرانه باشيم كه همانا جلوگيری از انحراف و احقاق حقوق عامه است باشيم. 
مدیر موسسه امیدواران منتظر (عج) گفت: همگرایی و اتحاد جوانان یکی از اهداف موسسه انقلابی و پای كار اميدواران منتظَرعج است. 

وی تصریح کرد: در شرایط فعلی و به اقتضای زمان که اتحاد رمز موفقیت است باید توجه ویژه به حفظ وحدت و اتحاد در جامعه برای نيل به ايران قوی داشته باشیم.

موسسه امیدواران منتظرعج آمادگی خود را جهت حمایت از فعالیت‌های پایگاه‌های بسیج، کانون‌های فرهنگی، هیئات، مساجد و یا تمام گروه‌هایی که ذیل پرچم نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و در راه اسلام فعالیت می‌کنند اعلام می‌دارد.
مجتبی میرزائی، معاون مالی و پشتیبانی موسسه در این نشست گفت:
موسسه امیدواران منتظرعج آمادگی خود را جهت حمایت از فعالیت‌های پایگاه‌های بسیج، کانون‌های فرهنگی، هیئات، مساجد و یا تمام گروه‌هایی که ذیل پرچم نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و در راه اسلام فعالیت می‌کنند اعلام می‌دارد. 
وی در ادامه راجع به شایعات به وجود آمده در باره بودجه‌های میلیاردی که به موسسه ربط می‌دهند خاطر نشان کرد: که تمامی این شایعات کذب محض بوده و تمامی امورات مالی موسسه دارای شفافیت كامل است‌ .

میرزایی عنوان کرد: خوشبختانه موسسه امیدواران منتظَرعج طبق برنامه‌ریزی که دارد اقدام به گسترش فضای فیزیکی و امکانات و تجهیزات موسسه اعم از احداث استدیو ضبط، مهمانسرا، دو انبار جهت حفظ و نگهداری امکانات و گسترش فضای حسينيه کرده و اين روند ادامه خواهد داشت. 
از ابتدای شیوع و همه‌گیری ویروس کرونا دو هزار و ۷۰۰ بسته و جیره غذایی در ۱۰ مرحله بین ۱۷۰ خانواده نیازمند تهیه و توزیع شده است

در این نشست رضائی معاون فرهنگی و اجتماعی در رابطه با برنامه‌های آینده این معاونت گفت: در حوزه مدیریت فرهنگی طبق برنامه‌ریزی انجام گرفته برای تمامی مناسبت‌های ملی و مذهبی حداقل در حوزه فضای مجازی برنامه داریم. 

وی تصریح کرد: نشست‌های تخصصی جوانان با مسئولان که از سال ۹۶ توسط این موسسه پایه‌گذاری شده بود نیز در سال جاری با دعوت از تشکل‌ها و موسسات تازه تاسیس برای ارائه ایده‌های جدید و نو برگزار خواهد شد. 
رضایی گفت: طبق برنامه‌ریزی و مکاتبات صورت گرفته با حوزه علمیه امام خامنه‌ای، مقرر گردید جلسات اخلاق تشکیلاتی و اخلاق اجتماعی مخصوص اعضای موسسه با حضور اساتید حوزه علمیه و در محل این حوزه برگزار شود. 

وی خاطر نشان کرد: از ابتدای شیوع و همه‌گیری ویروس کرونا دو هزار و ۷۰۰ بسته و جیره غذایی در ۱۰ مرحله بین ۱۷۰ خانواده نیازمند تهیه و توزیع شده و مرحله یازدهم نیز پس از جذب منابع مالی توسط خیرینی که با موسسه در ارتباط است، انجام خواهد شد. 

رضائی در رابطه با لزوم همکاری بین مجموعه‌های انقلابی گفت:
هر مجموعه‌ای که علاقه‌مند به فعالیت در حوزه محرومیت‌زدایی در مناطق محروم است، مورد استقبال قرار می‌گیرد. 

احسان حقی رئیس اداره بازرسی و امور حقوقی با اشاره به موضوع دريافت شناسه ملی گفت: شناسه ملی موسسه اخذ شده است و موسسه به صورت کاملاً حقوقی و شناسه‌دار به فعالیت خود ادامه می‌دهد. 
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: