پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۴۲۰۴۷
تاریخ انتشار: ۱۶ شهريور ۱۴۰۰ - ۲۱:۰۱
بیماران برای دریافت خدمات دندانپزشکی از روز شنبه، ۲۰ شهریور روز‌های شنبه تا چهارشنبه به دانشکده دندانپزشکی شیراز مراجعه کنند.
رییس دانشکده دندانپزشکی شیراز با معرفی خدمات ارایه شده به بیماران در این دانشکده در دوران شیوع کووید-۱۹، از پذیرش بیماران در نوبت کاری صبح دانشکده دندانپزشکی شیراز با آغاز ترم تحصیلی جدید خبر داد.
دکتر هومان خورشیدی گفت: از آغاز شیوع کووید-۱۹ تاکنون، روند ارائه خدمات دندانپزشکی در حوزه‌های درمان ریشه؛ دندانپزشکی ترمیمی؛ پروتز‌های دندانی؛ دندانپزشکی کودکان؛ بیماری‌های لثه؛ جراحی دهان، فک و صورت؛ تشخیص بیماری‌های دهان، فک و صورت؛ آسیب شناسی دهان، فک و صورت؛ رادیولوژی دهان، فک و صورت و ارتودنسی در این دانشکده تداوم داشته است.
او افزود: در طی دوران کرونا تمامی درمان‌های دندانپزشکی، طبق دستورالعمل وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی و با همکاری دفتر پرستاری، پس از تریاژ اولیه بیماران و با رعایت اصول حفاظت شخصی و کنترل عفونت در شرایط اپیدمی کووید_۱۹ انجام شده است.
رئیس دانشکده دندانپزشکی ضدعفونی کامل بخش‌ها و محل تردد بیماران و کارکنان درمانی طبق دستورالعمل‌های ابلاغ شده را از دیگر اقدامات انجام شده در این زمینه برشمرد و با اشاره به برنامه ریزی‌های انجام شده، از آغاز مجدد برنامه پذیرش بیماران، از بیستم شهریور خبر داد.

معاون آموزشی دانشکده دندانپزشکی هم گفت: افراد برای دریافت خدمات دندانپزشکی می‌توانند از روز شنبه، بیستم شهریور ۱۴۰۰، روز‌های شنبه تا چهارشنبه و از ساعت هشت و ۳۰ دقیقه صبح، با مراجعه به دانشکده دندانپزشکی شیراز، واقع در خیابان قصرالدشت (قم آباد) و یا واحد نادر کاظمی، واقع در میدان ولیعصر (عج)، برای معاینه و تشکیل پرونده اقدام کنند.
دکتر مریم مردانی ادامه داد: انجام مراحل درمانی نیز از بیست و هفتم شهریور برای بیماران پذیرش شده آغاز می‌شود.
او تاکید کرد: با توجه به شیوع بیماری کووید۱۹ و لزوم حفظ سلامت مراجعان، تمامی مراحل پذیرش و درمان بیماران با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی و بر اساس مصوبات ستاد کرونا انجام می‌شود.
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:عباس ستایش گو
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: