پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۴۲۰۵۴
تاریخ انتشار: ۱۶ شهريور ۱۴۰۰ - ۲۱:۰۹
داور شیرازی مسابقات بازی‌های المپیک ورزش‌های رزمی مستر شیپ ۲۰۲۱ را قضاوت می‌کند.
در جلسه کمیته فنی فدراسیون جهانی یونگ مودو Yongmudo)) درباره نحوه برگزاری مسابقات مسترشیپ Mastership)) ۲۰۲۱ کره جنوبی، محمدرضا اوجی دبیر کل یونگ مودو ایران به عنوان داور این دوره از مسابقات انتخاب شد.
اوجی گفت: سهمیه قضاوت یک داور در این مسابقات به ایران داده شد که پس از تصمیم گیری هیأت رئیسه یونگ مودو ایران، اینجانب به عنوان داور انتخاب شدم.
وی افزود: در این مسابقات که به صورت آنلاین برگزار می‌شود، دکتر کیوان دهناد بنیان گذار یونگ مودو ایران سرپرست تیم و عضو کمیته فنی مسابقات است.
رئیس هیأت انجمن‌های ورزش‌های رزمی فارس گفت: مسابقات مستر شیپ یکی از مسابقات مطرح در ورزش‌های رزمی است که به عنوان المپیک هنر‌های رزمی در بین رزمی کاران شناخته می‌شود و ورزشکاران بیست رشته رزمی در این مسابقات حضور دارند.
اوجی با بیان این که به دلیل شیوع کرونا در این دوره از مسابقات مسترشیب فقط ورزشکاران ده رشته حضور خواهند داشت افزود: یونگ مودو یکی از رشته‌هایی است که ورزشکاران آن در این دوره حاضر می‌شوند و در بخش‌های دفاع شخصی، اجرای پومسه (فرم) و مبارزات قرار دادی با هم رقابت می‌کنند.
مسابقات مستر شیپ (Mastership)) هفتم تا دهم آبان به میزبانی کره جنوبی برگزار خواهد شد.
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:عباس ستایش گو
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: