پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۴۲۰۸۰
تاریخ انتشار: ۱۷ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۸:۱۰
فرمانده سپاه صاحب الامر(عج) استان قزوین گفت:اقدامات و عملکرد چشمگیر قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه قزوین در روستاها، ثابت کرد که با کمک مردم می توان کارهای بزرگی انجام داد.
به گزارش گیتی آنلاین به نقل از روابط عمومی قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه صاحب الامر استان قزوین، سردار رفیعی آتانی در جمع جهادگران قرارگاه پیشرفت و آبادانی قزوین چنین گفت: در هر زمان و هر مکانی از تاریخ مردم پای کار آمدند، آن کار تبدیل به اتفاق بزرگ تاریخی شد همانند انقلاب اسلامی و دفاع مقدس;حضور قرارگاه پیشرفت و آبادانی در روستاهای محروم و نقش پررنگ مردم در کنار قرارگاه به عنوان یکی از سه ضلع اجرای پروژه ها در هر پنج کارگروه، سبب شده تا کارهای به زمین مانده روستاها به سرعت انجام و نتایج بزرگی حاصل شود.

سردار رستمعلی رفیعی آتانی گفت: در بازدیدهای میدانی اخیر در الموت و طارم و مشاهده اقدامات و عملکرد چشمگیر قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه قزوین در روستاها، ثابت کرد که با کمک مردم می توان کارهای بزرگی انجام داد.

ایشان در ادامه گفت: مسئولین هم باید از نزدیک بصورت میدانی مشکلات و موانع روستاها را بررسی و برای حل آن در میدان تصمیم گیری کنند. مسئولی که پشت میز اداره بنشیند و از نزدیک و در میدان مشکلات را با چشم نبیند ، درک و فهم درستی برای حل مشکل پیدا نخواهد کرد. باید در دل مردم و کنار آنها همدرد شد تا بتوان تصمیم سریع و راهگشا گرفت.

فرمانده سپاه استان قزوین در ادامه اظهار داشت: در سیل اخیر الموت شرقی، بسیجیان، جهادگران و بچه های قرارگاه پیشرفت و آبادانی در اولین ساعات سیل در منطقه حضور داشتند و طوری کار می کردند که انگار فرزند چندین ساله همان روستا هستند و برای آبادانی روستا دغدغه‌ مند بودند.

رفیعی آتانی در پایان گفت: روحیه بسیجی در هر جا حاکم شود،با دستان خالی و کمترین امکانات می توان بیشترین خدمات را به مردم ارائه کرد.
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: