پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۴۲۰۸۳
تاریخ انتشار: ۱۷ شهريور ۱۴۰۰ - ۲۰:۲۸
فرمانده انتظامی "اقلید" از دستگیری فردی خبر داد كه قصد انتشار تصاویر خصوصی تعدادی از بانوان نوجوان در فضای مجازی داشت.
سرهنگ "مراد صارمی" بيان كرد: كارشناسان پلیس فتا هنگام رصد تخصصی فضای مجازی مطلع شدند فردی با تهدید و اخاذی قصد انتشار تصاویر خصوصی 3 نفر از بانوان نوجوان در یکی از شبکه‌های اجتماعی دارد كه بلافاصله رسیدگی به موضوع و شناسایی متهم را در دستور کار خود قرار دادند.

وی افزود: ماموران پس از هماهنگی با دادستان عمومی و دادسرای انقلاب اسلامی و با انجام بررسي‌های فنی و تحقيقات گسترده موفق شدند پسر 20 ساله را قبل از هر اقدام پليدی دستگير كنند. 

فرمانده انتظامی "اقلید" با بيان اينكه در بازرسی از متهم یک دستگاه تلفن همراه هوشمند حاوی تصاویر خصوصی تعدادی از بانوان نوجوان كشف شد، گفت: پسر 20 ساله براي سير مراحل قانونی تحويل مراجع قضائی شد.

سرهنگ "صارمی" از شهروندان خواست از بارگذاری و به اشتراک گذاشتن تصاوير و فيلم‌های شخصی در شبکه‌های اجتماعی خودداری و در صورتی كه شخصی برای آنان ايجاد مزاحمت كرد ضمن پرهيز از ادامه ارتباط و پاسخگويی، مراتب را به كارشناسان پليس فتا گزارش كنند.
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:عباس ستایش گو
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: