پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۴۲۰۸۴
تاریخ انتشار: ۱۷ شهريور ۱۴۰۰ - ۲۰:۴۵
فرمانده انتظامی "شیراز" از دستگیری باند 6 نفره جاعلان انواع اسناد در شیراز خبر داد. 
سرهنگ "فرج شجاعی" بیان داشت: در پی گزارش‌های واصله مبنی بر فعالیت یک باند جاعل و صدور اسناد جعلی در شیراز، موضوع در دستور کار ماموران انتظامی قرار گرفت.

وی افزود: مأموران کلانتری "28 صدرا" پس از رصدهای اطلاعاتی و پلیسی اعضای 6 نفره باند جاعلان که در یک منزل مسکونی کار می‌کردند شناسایی و با هماهنگی مقام قضائی در یک عملیات غافلگیرانه آنها را دستگیر كردند.

فرمانده انتظامی شیراز گفت: در بازرسی از منزل متهمان اموالی شامل لپ تاب، پرینتر رنگی، انواع مهرهای جعلی اعم از مهر دفتر ثبت اسناد رسمی، ثبت املاک، برابر با اصل، مهر فلزی به جهت جعل سریال اسناد، ثبت احوال و تعداد کثیری اوراق اسناد وکالتنامه و پلمب سربی کشف شد.

سرهنگ "شجاعی" افزود: در تحقیقات صورت گرفته مشخص شد جاعلان برای افرادی که متقاضی مدارك هویتی، معرفي نامه، اسناد مالکیتی و گواهی نامه برای ادارات و سازمان‌های دولتی و اخذ تسهیلات بانکی بوده اند اقدام به تشکیل مدارک و اوراق مورد نیاز می‌کردند.
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:عباس ستایش گو
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: