پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۴۲۱۱۷
تاریخ انتشار: ۱۹ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۲:۱۱
رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر خرم آباد:
دهمین جلسه رسمی شورای اسلامی شهر خرم آباد با بررسی مشکلات جایگاه های سوختCNG با حضور سعید فتوحی شهردار مرکز استان در صحن علنی برگزار شد.
‍حمیدرضا صفریان در انتقاد به عملکرد مسئول جایگاه هایCNG در خرم آباد جمله ای بیان داشت که می توان هزاران جمله از آن برداشت کرد: تا به امروز تصورم این بود که جایگاه های CNG صاحب ندارند.

 وی در مورد جایگاههای CNG به همین مقدار بسنده کرد و افزود: روز گذشته جهت استقبال از قهرمانان پارالمپیک توکیو به محل برگزاری مراسم رفتیم؛ سکوی استقبال از قهرمانان در ذوق هر بیننده ای می زد، بی قوارگی اش گویای این بود که سازمان عمران و بازآفرینی شهری و پیمانکاری که این سکو را احداث نموده فقط رفع تکلیف کرده اند و این نشان از عدم نظارت کافی بر پروژه های شهرداری است بنابراین می طلبد که نظارت بر انجام پروژه ها از لحاظ کمی و کیفی تقویت شود.

وی با تاکید دوباره بر اینکه جلسات باید برای مردم و شهر خروجی داشته باشد، به رفتارهای ناشایست برخی مدیران سازمان های تابعه شهرداری گریزی هم زد: مدیران سازمان های تابعه شهرداری را به صحن شورای شهر آوردیم و تذکرات لازم به آنها داده شد تا بروند امورات انجام نشده را انجام دهند؛ مدیران رفتند و عملکرد خود را که هیچ اصلاح نکردند بلکه با خبرنگارانی که جلسات و صحبت های اعضای شورا را پوشش داده بودند هم درگیر شده اند تا جایی که برای خانواده یکی از خبرنگاران پیغام و پسغام فرستاده اند. کسی نیست بپرسد خبرنگاران چه گناهی دارند وقتی شماها عملکردتان ضعیف است! اگر ضعف نداشته باشید به خبرنگار فشار نمی آورید؛ شماها باید قدردان اصحاب رسانه باشید که بدون هیچگونه چشمداشتی عملکردشهرداری وسازمان های وابسته را پوشش می دهند.

رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر خرم آباد این بار شهردار را مخاطب قرار داد: جناب فتوحی تا به امروز از تیم مدیریتی شما در شهرداری مرکزی فقط از معاونت خدمات شهری شما رضایت دارم، بنابراین جا دارد تیم مدیریتی خود را فعال، پویا و چابک کنید. 

حمیدرضا صفریان که از ابتدا تا انتهای سخنان خود فقط با ریتم انتقادی به بیان موضوعات پرداخت، در پایان با همان ریتم گفت: جناب آقای شهردار لطفاً جهت تنویر افکار عمومی به طور شفاف توضیح بدهید که کمیته انضباطی شهرداری خاطیان قطع درختان شهربازی کیو، متخلفین و مسببین استخدام های غیرقانونی را به کجا رسانده اند و چه برخورد قانونی در این زمینه صورت گرفته است؟! ضمن اینکه موارد مذکور مطالبه بالای مردم بویژه نماینده محترم ولی فقیه در لرستان و امام جمعه محترم خرم آباد است.

عضو هیات رئیسه شورای اسلامی شهر خرم آباد با بیان اینکه شهردار باید جوانگرایی و استفاده از جوانان مومن، متعهد، متخصص و باانگیزه را در دستور کار قرار دهند، شفاف تر بیان داشت: متاسفانه ریاست در سازمان ها و مناطق شهرداری فقط بین عده ای سالهاست می چرخد ، که انتظار می رود این شیوه ناصواب برچیده شود.

خبرنگار : مریم نظری
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: