پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۴۲۱۱۸
تاریخ انتشار: ۱۹ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۲:۱۹
‍ معاونت معماری و شهرسازی شهرداری خرم آباد:
دهمین جلسه رسمی شورای اسلامی شهر خرم آباد با دستور کار بررسی مشکلات جایگاه های CNG با حضور سعید فتوحی شهردار مرکز استان در صحن علنی برگزار شد.
داریوش بارانی در آغاز کلام خود، بیان داشت: باز طراحی پارک شهر بعنوان پارک مشاهیر و طرح بازآفرینی پادگان ۰۷ در حال تکمیل شدن است که پس از ارائه در کمیسیون عمران و شهرسازی شورای اسلامی شهر، وارد فاز عملیاتی خواهد شد .

معاونت معماری و شهرسازی شهرداری خرم آباد نکته ای قابل تامل بیان کرد: هنگامی که آرمانی ترسیم می کنیم منابع دستیابی به آن را نیز باید مشخص نمائیم ؛ در خصوص لزوم دستیابی به درآمدهای پایدار تا کنون به اندازه کافی کلی گویی شده است، لذا ظرفیت های قانونی موجود در ضوابط طرح تفصیلی و اسناد فرادست می بایست احصاء و عملیاتی شود.

وی خاطر نشان کرد: با تشکیل دفتر طراحی شهری، شهرداری تا کنون بیش از یک میلیارد تومان صرفه ناشی از مدیریت هزینه داشته است.

داریوش بارانی به فراخوان طراحی اِلمان میدان شهداء گریزی زد و گفت: با مشورت های صورت گرفته در کمیته های فنی شهرداری و کمیته سیما و منظر شهری طرحی بعنوان جایگزین طرح فعلی میدان شهداء انتخاب گردیده که از لحاظ زیبایی شناختی و معنایی، می تواند طیف بسیار گسترده ای از افکار و سلائق را اقناع نماید.

خبرنگار: مریم نظری
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: