پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۴۲۱۲۳
تاریخ انتشار: ۱۹ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۲:۴۶
‍ رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر خرم آباد:
نهمین جلسه رسمی و عادی شورای اسلامی شهر خرم آباد با دستور کار بررسی عملکرد سازمان عمران و بازآفرینی شهری شهرداری خرم آباد با حضور سعید فتوحی شهردار مرکز استان برگزار شد.

حمیدرضا صفریان در آغاز سخن، شهادت سردار رشید اسلام شهید رشید سپهوند را به مردم شریف خرم آباد تبریک وتسلیت گفت و افزود: از آنجا که خرم‌آباد یک شهر قدیمی با بافت های فرسوده است، تا به حال بازآفرینی در این شهر صورت نگرفته؛ باتوجه به بافت‌های فرسوده زیادی که در سطح شهر خرم‌آباد وجود دارند انتظار می‌رود سازمان عمران و بازآفرینی شهری شهرداری خرم آباد پای کار بیاید و بافت‌های فرسوده را بازآفرینی کند تا شهری خرم و آباد داشته باشیم.

وی با انتقاد شدیدالحن از عملکرد برخی از مدیران سازمان های تابعه شهرداری گفت: اگر قرار باشد جلسات شورای شهر فقط جلسات حضور و غیاب شود و خروجی نداشته باشد همان بهتر که برگزار نشود؛ اگر به جای این جلسات، بازدیدهای میدانی انجام و از محلات سرکشی شود به مراتب  بهتر است !
سازمان های تابعه به صحن شورا آمدند و تذکرات لازم به آنها داده شد، پس اصلاح عملکردشان کجاست؟ چرا ما عملکرد مثبت و قدمی در راستای اصلاح امور در طی این مدت از آنها ندیده ایم؟!

عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر خرم آباد با اشاره به تلاش های بی وقفه سعید فتوحی شهردار مرکز استان، تعارفات را کنار گذاشت و یادآور شد: مهندس فتوحی شهردار جهادی و پرتلاشی است که شبانه روز در میدان است ولی هر چه هم توان داشته باشد وقت کم می آورد و نمی تواند یک تنه به تمام مشکلات شهر رسیدگی کند بنابراین باید مدیرانی در کنارش باشند تا برنامه هایشان مکمل تلاش های جناب فتوحی شود.

حمیدرضا صفریان با بیان این جمله ی تامل برانگیز آب پاکی را روی دست همه ریخت: جناب فتوحی در تریبون علنی شورا می گویم اگر افرادی در شهرداری می شناسید که تعهدکاری و تخصص لازم را دارند هر چه سریع تر آنان را جایگزین مدیران ناکارآمد سازمان ها کنید.

حمیدرضا صفریان که به جرات می توان *لقب بی تعارف ترین* عضو شورای شهر خر م آباد را برایش بکار برد، با بیان اینکه صدای مردم خرم آباد هستم اگر نیاز باشد فریادشان هم خواهم شد، دست روی دردهایی از شهر گذاشت: مامورین نظارتی شهرداری کجا بودند آن زمانی که طرف، ساختمانی چند طبقه ساخته و الان می خواهند تخریبش کنند در صورتی که فرهنگ شهر ما  تخریب را نمی پذیرد ومجموعه شهرداری را دچار چالش جدی می کند؛ ضمن اینکه کمیته انضباطی باید با افراد متخلف برخورد جدی داشته باشد همان متخلفانی که پل های شهدای حاج عمران ، افلاک و سواره رو خیابان حافظ و.... را غیرکارشناسی احداث و سبب خسارت میلیاردی به شهرداری و مردم شدند.

 رئیس کمیسیون شورای اسلامی شهر خرم آباد سخنان خود را اینگونه پایان داد: ما نخواهیم گذاشت کسانی که سبب بروز خسارات به سرمایه های شهری و مردم شده اند در راس امور باشند ضمن اینکه مسببین امر  باید پاسخگوی افکارعمومی و حل مسائل و معضلات جدی مردم باشند.

خبرنگار: مریم نظری
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: