پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۴۲۱۳۱
تاریخ انتشار: ۱۹ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۸:۰۰
سرپرست شهرداری خرم‌آباد در دیدار با فرمانده سپاه لرستان:
‍ سرپرست شهرداری خرم آباد گفت: بنده به دنبال کارهای پوپولیستی نیستم و جزیره ای فکر نمی کنم، هر شخصی با هر دیدگاه و طرز فکری اگر بتواند برای پیشرفت خرم آباد خدمتی انجام بدهد، با کمال میل پذیرا هستیم.

سعید فتوحی در دیدار با مرتضی کشکولی که با حضور اعضای شورای شهر خرم‌آباد انجام گرفت، بیان کرد: شهرداری خرم آباد به عنوان یک نهاد غیرانتفاعی از مشکلات شدید مالی رنج می برد، همین موضوع باعث شده است، روند اجرای پروژه های ما با کندی مواجه شود .

وی خاطر نشان ساخت : مدیریت شهری و شورای اسلامی شهر انتظار تعامل و همراهی قرارگاه خاتم الانبیاء (ص)  را در بحث پروژه های عمرانی در سطح شهر خرم آباد دارد.

سرپرست شهرداری خرم آباد افزود: در بین چند طرح که در برنامه های بنده گنجانده شده است، می توان به: تبدیل پارک شهر به پارک مشاهیر و نخبگان خرم آباد ( نصب سردیس بزرگان مذهبی، فرهنگ، هنر، ورزش و ...) ساماندهی و زیباسازی ورودی های شهر از چهار طرف و احداث پاک و توسعه فضای سبز و ایجاد فضاهای ورزشی در زمین تملک شده پادگان۰۷ خرم آباد اشاره کرد.

«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: