پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۴۲۱۴۹
تاریخ انتشار: ۲۰ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۴:۱۹
Latifi
مدیر کل کمیته امداد استان کهگیلویه و بویراحمد گفت شور عاطفه امسال با تاکید بر جمع آوری کمکهای مردمی به روش الکترونیکی از بیستم شهریور ماه در استان آغاز و تا ۱۱ مهر ماه ادامه دارد...
آغاز شور عاطفه‌ها در کهگیلویه و بویراحمد

مدیرکل کمیته امداد گفت: شور عاطفه‌های امسال با تأکید بر جمع‌آوری کمک‌های مردمی به روش‌های الکترونیکی از بیستم شهریورماه در استان آغاز و تا یازدهم مهرماه ادامه دارد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، قباد مبشری، مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد در جلسه هماهنگی شور عاطفه‌ها گفت: در حال حاضر بیش از 10500 دانشجو و دانش‌آموز از خدمات حمایتی این نهاد بهره‌مند هستند.
وی بیان کرد: هرساله شور عاطفه‌ها برای حمایت از دانش‌آموزان نیازمند در روزهای ابتدایی سال تحصیلی برگزار می‌شود که امسال نیز علی‌رغم تداوم همه‌گیری ویروس کرونا، با رعایت کلیه دستورالعمل‌های بهداشتی و بیشتر به‌صورت مجازی برگزار می‌شود.
مبشری بابیان اینکه هرساله این توفیق راداریم که از طریق جشن عاطفه‌ها به تعدادی از دانش‌آموزان نیازمند کمک کنیم، افزود: سال گذشته در این جشن دو میلیارد و 450 میلیون تومان درآمد داشتیم که امیدواریم امسال این مبلغ افزایش یابد.
وی بیان کرد: امسال نیز به‌مانند سال گذشته با توجه به شروع کلاس‌ها به‌صورت مجازی کمک‌های جمع‌آوری‌شده از مردم خیر و نیکوکار جهت خرید ملزومات الکترونیکی ازجمله تبلت و گوشی برای دانش‌آموزان استفاده می‌شود.
مبشری بابیان اینکه باید از ظرفیت رویداد ملی شور عاطفه‌ها برای کمک به دانش‌آموزان نیازمند نهایت استفاده را ببریم گفت: در این خصوص استفاده از ظرفیت خیران و حامیان نیکوکار، ادارات و نهادها، بسیج و تمامی مردم نوع‌دوست در دستور کار قرار دارد.
مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد تأکید کرد: شور عاطفه‌ها امسال از بیستم شهریور تا یازدهم مهرماه با تکیه‌بر روش‌های مشارکت الکترونیکی ازجمله کد دستوری #1*074*8877*، پایگاه اینترنتی emdad.ir  برگزار می شود.
وی با اشاره به اینکه شعار شور عاطفه‌های امسال«با هم مشق محبت می‌نویسیم»است، افزود: دفاتر و مراکز نیکوکاری این نهاد در سراسر کهگیلویه و بویراحمد نیز آماده دریافت کمک‌های مردم نوع‌دوست استان هستند.
مبشری با اشاره به اینکه رویکرد اصلی کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد در شور عاطفه‌های امسال، کمک به جمع‌آوری ملزومات آموزشی به‌ویژه، وسایل و تجهیزات موردنیاز برای آموزش‌های مجازی  است، تصریح کرد: در نظر داریم که تعدادی پایگاه فیزیکی جمع‌آوری کمک‌های مردمی را نیز در خصوص جشن عاطفه‌ها برای تأثیرگذاری بیشتر، در میدان‌ها و معابر اصلی شهرهای استان برپا کنیم.
شایسته ذکر است در این نشست اعضای حاضر به بیان نقطه نظرات خود در خصوص برپایی جشن عاطفه‌ها در استان پرداختند.
انتهای پیام
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: