پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۴۲۱۸۰
تاریخ انتشار: ۲۱ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۲:۴۹
Latifi
علی اصغر ساعدی مدیر فروش شرکت دارویی زردبند از صادرات مجدد عصاره زعفران به کشور آلمان و کانادا در تابستان ۱۴۰۰ خبر داد

مدیر فروش شرکت دانش بنیان دارویی زردبند از صادرات مجدد عصاره زعفران به کشور آلمان و کانادا در تابستان 1400 خبر داد.
علی اصغر ساعدی مدیر فروش شرکت دارویی زردبند در گفت‎وگو با خبرنگار  گروه رسانه ای تابش،  از صادرات مجدد عصاره زعفران به کشور آلمان و کانادا خبر داد و گفت: خوشبختانه علیرغم شرایط سخت اپیدمی کرونا و همچنین تحریم‎های ظالمانه‎ای که بر علیه کشورمان وجود دارد، در تابستان امسال موفق شدیم صادرات عصاره زعفران استاندارد شده بر اساس کروسین و سافرانال را به آلمان و کانادا تکرار کنیم که نشان از رضایت مشتریان  دارد.

عصاره صادر شده به این کشورها در صنعت مکمل‎های طبیعی و در فرمول محصولات ضد افسردگی و شادی‎آور مورد استفاده قرار می‎گیرد که بازخورد خوبی داشته و الحمدالله صادرات به این مشتریان تکرار شده است.

ایشان در خصوص مشخصات عصاره زعفران تولید شده اعلام کردند: عصاره زعفران تولید شده در شرکت ما حاصل چندین سال تلاش تیم تحقیق و توسعه شرکت زردبند بوده است که استاندارد شده بر اساس سافرانال و کروسین می‎باشد و در گریدهای مختلفی جهت استفاده در محصولات دارویی، بهداشتی و غذایی کاربرد دارد.

ایشان همچنین به سوابق صادرات انجام شده از این محصول در سال‎های گذشته اشاره کردند و گفتند: ما سابقه صادرات این عصاره به کشورهای سوئیس، آلمان، فرانسه، کانادا و نیوزیلند را داریم که در محصولات متنوعی استفاده می‎شود. مزیت صادرات عصاره زعفران به کشورهای خارجی در واقع ارزش افزوده‎ای می باشد که به لطف دانش ایرانی در زعفران ایجاد شده و در جهت جلوگیری از خام فروشی می‎باشد.

وی افزود: ما در همین تابستان علاوه بر عصاره زعفران موفق شدیم قطره تاناستوم با کارکرد ضد میگرن که مجوز سازمان غذا و دارو را دارد به آلمان و همچنین تعدادی دیگر از داروها نیز با تایید گمرک به کشور عراق صادر شد. البته نباید از این نکته غافل بود که این موفقیت‌ها حاصل سال‌ها همکاری نزدیک شرکت دارویی زردبند با صنایع مختلف کشور بوده و تلاش مداوم برای برآورده کردن نیازهای این صنایع در زمینه مواد اولیه گیاهی، موجب بهبود مستمر کیفیت و در نتیجه دست یافتن به استانداردهای جهانی شده است.
ساعدی در پایان مصاحبه اعلام کرد: شرکت دانش بنیان زردبند هم اکنون به عنوان یکی از بزرگترین تولید کنندگان مواد اولیه گیاهی و طبیعی در کشور، که کیفیت محصولات خود را حاصل نظارت دقیق و علمی بر تمامی مراحل تولید، از انتخاب و کشت بذر مناسب تا روش‌های بهینه فرآوری می‌داند، همچنان متعهد به بهبود مستمر کیفیت، برای بهبود کیفیت محصولات ایرانی و گشودن افق‌هایی تازه در صادرات غیر نفتی کشور است.

«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: