پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۴۲۱۸۶
تاریخ انتشار: ۲۱ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۵:۱۷
Latifi
به بهانه افتخار آفرینی پزشکان لر زبان و فرشته نجات انسانها در سراسر جهان یاد داشت زیر تقدیم میشود .

بهانه افتخار آفرینی  پزشکان لر زبان و فرشتگان نجات انسانها در سراسر جهان یادداشت زیر تقدیم می گردد.

امروز به زیبایی تمام،  با شنیدن خبر جان بخشی شما به یک بیمار ریوی ، برق شادی ،تشکر وافتخار سراسر وجودم را فرا گرفت،.

بدون تردید صاحبان قلم ومنتشر کنندگان اخبار در دیار زاگرس و دنیای علم،  امروز را به یاد خواهند داشت ،وهرگز این همه شکوه از یادها نخواهد رفت .
هر کس به گونه ای اطلاع رسانی میکند، راستش را بخواهید من نمی توانم احساس غرور نکنم وقتی هم ولایتی هایم اینگونه غرور آفرین بر قله های علمی ایران و دنیا پرچم سلامتی را به اهتزاز در می آورند.

،تقریبا همه ی این عزیزان را از نزدیک میشناسم به اسم و به رسم، اینان مردانی هستند از قبیله دانایی وفهم، مردمانی که بی تردید نامشان تا همیشه بر تارک و اوج مفاخر علمی ایرانم خواهند درخشید.

باران علم تان کوچه های غمم را شستشو داد

عالمان واقعی و هم زبانان غیور وفهیم،  آقایان پرفسور ملک حسینی ،دکتر مردانی ،دکتر شفیعی،دکتر نیکنام ودیگر عزیزان تیم پیوند که امروز شاهد به بار نشستن تلاشتان بودیم خدا قوت ،خستگی سالهای بد و متلاطم زندگی را با خبر موفقیت علمی تان از جان مردم زدودید وچه خوب است انسانهای متعهد به جامعه بشری از جنس شما بیشتر و بیشتر شوند تا دنیا جایی شود زیبا و دلنشین .

با پیوند ریه در بیمارستان بوعلی نفسهای غم به شماره افتاد

خبر بسیار تاثیر گذار بود و خوشآیند ، زیرا بخشیدن جان به کالبد مریض یک خانواده لذتی وافر دارد که شما وسیله ی خوبی برا ی انتقال این مفاهیم شده اید.

دلتان به شادابی چویل های قاج مستان ودنای سرافراز و تنتان سلامت، که زنده کردن تلاش و سیره ی شماست .

گلهای وجودشما همیشه زینت بخش محفل انس باشد  و گزند روزگار از شما دور باد ،

باید دوباره سِروُ بخوانم برای شما که افتخار بشریت هستید ، امید وارم به یمن وبرکت وجودتان بیمارستان بوعلی که حاصل یک عمر تلاش و مجاهدت پرفسور ملک حسینی وشما پزشکان اصیل وانساندوست وخیرین خوش نام جهان بوده، همیشه بر قرار بماند تا نیک نامی شما و مردانگی همت شما بماند به یادگار برا ی فرزندانمان که در عصر بی تفاوتی به بودنتان افتخار می کنیم .

هر چه بگویم از شما باز هم کم گفته ام دلتان شاد یادتان همیشه نیک،  یادگاران آریوبرزن به نامتان افتخار میکنیم ومباهات …

  1. با احترام اردشیر کیانی سردبیر گروه رسانه ای تابش

«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: